Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Ja mam universala, ale możesz kupić dowolne mono. Kreatyna to kreatyna. Co do ilości jeszcze. 5g to jest na opakowaniu napisane ale wystarczy 0,03g/kg masy ciała o ile dobrze pamiętam .
@Duchowsky:
@jezyk123:
@shdw: teraz przeczytałem ze kreatyna jest dobra kiedy czujemy zastój w przyroscie mięśni a ja takowego nie czuje, dodatkowo podobno każdy kolejny cykl jest słabszy wiec takiego kopa chyba lepiej zachować sobie właśnie na czas kiedy będzie ten zastój który to podobno występuje dopiero po wielu miesiącach a nawet latach.. Co sądzicie?
@Wirtuoz: Jak jesteś zadowolony z postępów to nie musisz kupować nie jest to jakiś składnik obowiązkowy treningu. Jak ci nie przeszkadza wydanie tych 40zł na puchę kreatyny to ja na twoim miejscu bym kupił.
@Wirtuoz: skoro nie czujesz potrzeby suplementacji to sobie odpusc. Cwiczysz drugi miesiac wiec raczej maksa swoich mozliwosci nie osiagnales jeszcze. Kase zamiast na kretke wydaj na bialko albo BCAA.
@shdw: nadal nie rozumiem hejtu na BCAA, i nie każda " kreatyna to kreatyna ", bo jest spora różnica w działaniu między mono a jabłaczanem , ba! nawet różnica w przyswajalności przez organizm