Wpis z mikrobloga

@Majku_: e tam zaraz stalkujo, sam jeździłem po swoim mieście i robiłem zdjęcia aut, które niedługo wyginą. Tych sprzed czterech lat nie ma już w ogóle.
Sam nie jestem jakimś fanem Hondy. Ni to dobre do automatu, ni to ocynkowane itp. Ale ładne są skurczybyki to trzeba im przyznać. Mam nadzieję kupić kiedyś NSX'a w automacie, ot tak, żeby sobie był i mi służył.
@GOTOVE: Po co automat? :) Na ręcznej skrzyni jesteś dosłownie panem silnika, co zwłaszcza przy wysokoobrotowych silnikach, jak np. właśnie Honda, pozwala na bardzo różnorodną jazdę. Ale co do blach to fakt, nie są najciekawsze. I to jest chyba największy minus, bo urody nie można tym autom odmówić. Tak więc życzę powodzenia w poszukiwaniach nsx'a, jak już kiedyś go zdobędziesz, wrzuć fotę na mirko ;)
@GOTOVE: Wiadomo, że wajchowanie w korku luz-1-2 jest męczące, a że dzień bez korków w Warszawie zdarza się tylko w roczne święto, to automat jest jakąś opcją :) Niemniej w normalnych warunkach zdecydowanie wolę ręczną skrzynię i pewnie długo jeszcze na takiej pozostanę, zmieniając ewentualnie na pół automat :)
@GOTOVE: stary, nie mam pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam skrzynię ręczną i jestem zadowolony, tak tylko rzuciłem, że jeśli już bym się przesiadł na "nowszą technologię" to prędzej na półautomat, a jaki? Nie wiem :) Wiem tyle, że nie ma ręcznego sprzęgła, ale konkretnie jakie są rodzaje i czym się różnią, tu już moja wiedza się kończy ;)