Wpis z mikrobloga

#wroclaw Wroclawianie, jest coś ciekawego we Wrocławiu? :P

Wybieram się tam z dziewczyną w sobotę jak będzie ładna pogoda, ale do aquaparku, ale przy okazji na pewno zaczepimy o rynek (btw, jakiś dobry lokal w okolicy rynku?), no i co dalej? :) Jakieś zabytki mnie nie interesują, coś ciekawego, spokojnego :) Park,starówka i inne bajerki mile widziane :)
  • 33
@Rubens: co do lokalu na rynku - masz na myśli coś na obiad, czy jakaś kawiarnia?

Co do zobaczenia - jak będziecie na rynku to warto się wspiąć na wieżę kościoła garnizonowego - piękne widoki są. Park - polecam Park Szczytnicki, tuż obok Hali Stulecia (ale to z Rynku trzeba kawałek przejechać tramwajem).
@Rubens: co do wież, to tak - jest kościół garnizonowy, można też się wspiąć na wieżę na Ostrowie Tumskim (tam się windą wjeżdża), albo można wejść na mostek między wieżami kościoła św. Marii Magdaleny (też blisko rynku).

Co do obiadów - nie znam się za bardzo, ja dość często jadałem w jadalni STP - jedzenie na wagę, dość dobre, znajduje się przy ulicy Kuźniczej, ewentualni vis a vis jest tam całkiem