Wpis z mikrobloga

@to_ja_chlep: jak chcesz to mam podróbkę Slim Armora i jakieś coś z allegro. Za koszty wysyłki mogę ci jednego podesłać, bo leżą w szufladzie. Może dzięki temu moją G2 nic zlego nie spotka :D Jak chcesz jakieś zdjęcia to daj znać.
  • Odpowiedz
@to_ja_chlep: Ja nie wiem ludzie co Wy robicie z tymi telefonami, ja od ponad 2 lat mam tego samego Nexus'a i nic mu nie jest. Nigdy nie wymieniałem ekranu, ba - nawet nigdy nie widział pokrowca czy folii na wyświetlaczu. A jak wygląda? Dwie małe rysy na wyświetlaczu po wizycie w tamtym roku na plaży i troche wytarty plastik w okolicach usb...
  • Odpowiedz
@to_ja_chlep: Ech te szklane telefoniki :D Specjalnie produkowane takie delikatne by serwisy mogły zarobić :D
Tak drodzy państwo. To szkło na wyświetlaczach to nie moda, znak czasów czy jakkolwiek chcielibyście to sobie tłumaczyć. To przemyślana strategia producentów telefonów :)
Telefon, który bardzo łatwo jest zepsuć, jest tym na czym zarabiają producenci oraz serwisy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@to_ja_chlep: Tak sie sklada ze mam do sprzedania lg g2 z gawarancja do sierpnia :) igla, pierwszy wlasciciel, nie krecony licznik, ksiazka serwisowa czysta :D info na prv
  • Odpowiedz
@to_ja_chlep: Też mam g2 mini, też rozwaliłem, też mam ochronę wyświetlacza w orange. Naprawili wszystko, potrwało to równe 2 tygodnie ale warto było nie rezygnować z tej usługi. Pamiętaj tylko że ubezpieczenie obejmuje jedynie uszkodzenia spowodowane przez osoby trzecie!
  • Odpowiedz