Wpis z mikrobloga

Hej #olsztyn ! :-)

Pare dni temu zamieszkalem w Olsztynie na zatorzu i poszukuje jakiegos internetu do podlaczenia. Co mozecie polecic? Mam kablowke #multimedia ale jest na byla wlascicielke i sytuacja jest niepewna co do podpisania umowy. Moze jakies inne rozwiazanie? Czy lepiej uderzac do multimedii?
  • 10
  • Odpowiedz
@brissenden: @Kazimierz mam zwykły modem mobilny i chciałbym uniknąć dużych kosztów. Chyba będzie trzeba się dogadać z Multimedią, przedstawiciel ponaklejał swój numer w całym bloku. Ciekawe jak będzie wyglądała kwestia podpisania nowej umowy kiedy nie ma umowy najmu.
  • Odpowiedz
@mpiotr89: jeśli już wcześniej była instalacja (a domyślam sie ze tak jest) to zwyczajnie podpisujesz umowę, w najgorszym przypadku będziesz potrzebował zgodę właściciela (mało prawdopodobne)
  • Odpowiedz
@mpiotr89: Mam multimedie. Czasem się zdarzy przerwa ale sporadycznie i zazwyczaj jak jest jakaś przerwa w dostawie to w święta (może większe obciążenie i mniej pracowników?). Dzwonisz na infolinie i masz konkret info z automatu, o której usterka będzie usunięta. Lagów itp. nie ma. Jak chcesz mieć net na kilka kompów i będą Ci wciskać ich router za dodatkową opłatą (multi-server oni to chyba nazwyają?) to nie bierz bo on limituje
  • Odpowiedz