Wpis z mikrobloga

Nie bardzo rozumiem idee takich hmmm... eventow (?)
To jest proba przemowienia do spoleczenstwa, znak solidarnosci z, nie wiem ukazanie problemu?
Dla samobojcy to po prostu cholerni egoisci i nie jest waznenz jakich pobudek podjeli ten krok.
  • Odpowiedz
  • 5
@artpop: ja to nazywam samobójstwem przez problemy z psychiką, ale ja to staromodny jestem i nie nadążam.


@FotDK: To jesteś. Prześladowanie, dręczenie, gnębienie, brak poczucia wsparcia, wyśmiewanie, przemoc, odrzucenie przez najbliższych, może być czynnikiem tego, że ktoś postanowi popełnić samobojstwo.
  • Odpowiedz
@artpop a kto dał wam (waszemu środowisku i ludziom popierającym wasze idee) prawo do opiniowania: "to jesteś" ? Podoba mi się natomiast, że nie skontrowałeś określenia "staromodny jestem", bo to świadczy o tym, że wszelkie formy popierania was i waszych idei to moda. Nadzieją dla takich jak ja, jest to, że moda jak to moda, wkrótce/ z nowym sezonem przeminie...
  • Odpowiedz
To na cmentarz trzeba się jakoś ubrać? Pierwszę słyszę.


@artpop: Tak, cmentarz jest jednym z takich miejsc gdzie należy się odpowiednio ubrać. Do innych tego typu miejsc zaliczyć można kościoły i inne miejsca kultu religijnego, np do meczetu nie powinno się wchodzić w butach a np. na cmentarz żydowski nie wejdziesz bez choćby symbolicznego nakrycia głowy.
  • Odpowiedz
Nadzieją dla takich jak ja, jest to, że moda jak to moda, wkrótce/ z nowym sezonem przeminie...


@jotbe071: Orientacja seksualna nie jest modą. "Modą" jest w tym przypadku prześladowanie innych przez to jakiej orientacji seksualnej są. To minie, tak samo jak minęła "moda" na prześladowanie innych za leworęczność (np. w dawnych czasach brak możliwości pisania matury czy egzaminów na studia lewą ręką).
  • Odpowiedz