Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam w planach jednodniową wycieczkę do Wiednia w maju (tj. wyjazd z Polski wieczorem, od rana cały dzień Wiedeń, i powrót znowu nocą). Tutaj pojawia się moje pytanie do Was: czy istnieje jakaś opcja w miarę taniego internetu mobilnego, którą mogłabym zastosować na ten czas? Coś w stylu roamingowego pakietu internetowego, interesują mnie oferty na kartę - orientujecie się, czy któraś z sieci oferuje coś korzystnego? Może są jeszcze jakieś inne opcje? Ja obecnie mam telefon w Orange. Podpowiedzcie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #internet #internetmobilny #zagranico (z góry przepraszam, jeśli źle otagowałam)
  • 14
choćby jak dojść do jakiegoś miejsc

@MuchlinaMucha: Otwórz się na ludzi i pytaj. Może jakiś młody, przystojny Zoltán akurat nie będzie się nigdzie śpieszył i powie, że może Cię zaprowadzić, a co dalej, to już chyba ogarniesz?
@MuchlinaMucha: jeśli masz androida, to uzbrój się w osmand i pobierz mapę Austrii, będzie tam też wiedeń. Mapy dobrej jakości, topo. Polecam jednakże oruxmaps i wybrać sobie na mapie teren wiednia i na openstreetmaps wybrać zbliżenie 14 i większe (15, 16, 17). Są tam informacje o najciekawszych punktach.