Wpis z mikrobloga

Mireczki nie wiem co zrobić. Swiruje ostatnio z #rozowypasek mocne 8/10 i temat zszedł na jej siniaka (dosyć duży na ręce). Powiedziałem żeby stejka położyła to zejdzie, a ona żebym przyniósł, no to ja ze jutro w szkole jej dam. No i brać tego stejka zapakować i jutro jej dać, czy np zapakować czekoladę i będzie niespodzianka. Bo z mięsem do szkoły trochę przypał. #logikaniebieskichpaskow #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta
  • 50
  • Odpowiedz
@TurboMirek: jakby sobie na świeżo nabitego siniaka przyłożyła to by zadziałał, a tak to "Przepadło końskie #!$%@?ło" ;] puder jej kup albo inny specyfik którym laski pryszcze maskują. a Tak BTW to skąd ona ma tam siniaki??? krepujesz ją Ty chory ....??
  • Odpowiedz
  • 0
@frozenrb: wiem, w końcu będę mógł zjeść rybkę bez płaczu ze śmierdzi w domu ^^ ale ona to typ dziewczyny z którym chyba nie chciałbym się wiązać. Jestem na etapie zdobywania doświadczenia w bajerowaniu ^^
  • Odpowiedz
  • 0
@Miszkurka2000: wszyscy mi to mówią... Chciałbym przeżyć w życiu prawdziwą miłość z wzajemnością, a seks byłby tylko wisienką na torcie.... Ale dotychczas same szmaty, mam nawet jedno sad story które kiedyś wrzucę.
  • Odpowiedz