Wpis z mikrobloga

@Blaskun: "Wstecz" i PPM na "komentarze" w ramce.

@GeraltRedhammer: To raczej niewykonalne, chyba, że by jakoś stablicował Wykop takie złe serwisy. Ale to, że naszemiasto.pl zamyka ramkę to już normalny brak szacunku do użytkowników z Wykopu, którzy im zapewnili obecną dosyć wysoką pozycję w rynku (jak mniemam, bo coraz częściej poza wykopem widzę linki do n-miasto).
@Pandaa: wszystko jest wykonalne, to tylko kwestia nakładu pracy. Ostatecznie można by zamiast ramki wstawić treść strony w cURL. Najwyżej się zasłoni kawałek nagłówka górną belką jeżeli będzie position absolute, nic więcej. Ewentualnie można by próbować nadpisać style, ale to może być trudniejsze.
@Elfik32: Ja zawsze wolę najpierw napisać na mikro, bo może już takie rzeczy były wcześniej zgłaszane administracji i nie ma sensu ich dublować. Ale jak widać "przyszła góra do Mahometa" :D
@GeraltRedhammer: @PrzemyslToJeszcze: Haha faktycznie zagalopowałem się. Z całą pewnością nie da się tego fajnie zrobić z poziomu tej obecnej ramki bez ingerencji z zewnątrz. Ale wtyczka lub alternatywna forma wyświetlania to inna bajka i pewnie się da :P Wtyczka może np. na panelu wyświetlać link do strony z komentarzami do danego wykopu, gdy ramka się zamknęła.

@Blaskun: Na FF zawsze.
@Elfik32 nie jestem osobą, która z byle czym idzie do administracji. Zanim napiszę na kontakt wolę pomysł skonsultować na mikro :-) Nie lubię być kolejnym wysyłającym prośbę o realizację jakiejś pierdoły, czy nie do końca przemyślanego pomysłu, wiem jak takie rzeczy wkurzają administrację. A tak dyskutujemy sobie na mikro zastanawiamy nad jak najlepszym rozwiązaniem i dopiero, po zebraniu przemyśleń kilku osób uważam i ocenie przydatności pomysłu, możemy ocenić czy warto wam podesłać