Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: Za gimbusa z ziomkiem, serwer LAN w osiedlowej sieci, Jump Around, bufferowanie filmików z youtuba i trickjumpowanie kilka h :) Nasza ulubiona mapa to pamiętam Kursk, gdzie można było wyjechać Jeepem za mapę i ze snajperki kosić wszystkich zza mapy :D Piękne czasy.
  • Odpowiedz
@Papilon: mp_brecourt
ehhh nostalgia ;) do tej pory wracam do CoD1, scena jeszcze nie jest taka wymarła, grafika przyzwoita jak na te lata a wymagania malutkie. Call of Duty 1 niszczy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pietal: Lan? Ja grałem na sieci globalnej.
@grzesix2: Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze pogrywa. S&D, bo to był 'ten cs'owy' tryb gry, tylko na enginie i mechanice którą oczekiwałem. Teraz nie wiem czy bym potrafił jeszcze grać. Ostatnim razem to chyba w 2010 grałem...

A swoją drogą, Clan Base jakiś czas temu upadł. Niemniej, z tego co widzę w innych fpsach (Q3/Live) gracze z Polski nadal mają opinię
  • Odpowiedz
@grzesix2: Aha i pewnie jeszcze mnóstwo modyfikacji 'umilających' grę? To ja chyba spasuję. Ja chciałem pograć kilka klasycznych rozgrywek, szczególnie s&d. Zniechęciłeś mnie xD

Tak, odszedłem, bo serwery stały się zbyt wkurzające. Dlatego przeniosłem się na Kwaka. Tam jest narzut na właściwe tryby gry w jak najczystszej formie. Oczywiście gram na tym najwłaściwszym, bo najbardziej skillowy i taktyczny (clan arena) xD
  • Odpowiedz
@push3k-pro:
Chyba tylko to, że większość serwerów właśnie nastawiona jest na rifle. Nie ma jakichś kosmicznych trybów typu Zombie MOD, serwery są raczej dobrze przystosowane. Klany są, klanówki na pewno też. Ta scena chyba nigdy nie umrze. Strzelanie z Mosin Nagant scoped, czy BAR to taka sama przyjemność w wieku 21 lat jak wtedy kiedy zaczynałem - 9 lat :D Nic tylko zebrać ekipę i grać, poważnie ( ͡°
  • Odpowiedz
@push3k-pro: co masz konkretnie na myśli?

a i zapomniałem dodać, że nieraz i lubie sobie wejść poskakać. Niektóre trickjumpy do perfekcji, a niektórych w życiu nie udało się wykonać :(
  • Odpowiedz
@grzesix2: kanały irc? Nie wiesz o czym piszę? No to chyba widać, że miałeś wtedy tylko 9 lat. Na irc żyło całe nocna scena, ta klanowa szczególnie. To tam się umawiali ludzie na mecze na prywatnych serwerach. Jak się zastanawiałeś kiedyś gdzie na codzień grali ludzie z FF, BMF, RIP i innych klanów to wszystko działo się tam. Tylko, że wiekowo >15 lat. Tak, ja się w to łapałem, a
  • Odpowiedz