Wpis z mikrobloga

#tibiazwykopem
#tibia

Mirki, mireczki takie pytanko.
Postanowiłem sobie pograć w Tibie, ale jako że ostatni raz robiłem to w 2007 roku to troszkę czasu przemineło i co nieco się zmieniło. Tak więc dopomóżcie i powiedzcie gdzie mogę się wybrać moim 47rp 83/69 bo wbiłem już ponad 30 lvl i orkach pod edron i w sumie czuje się jak przegryw bo nie wiem gdzie mógłbym pójść i się boję ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przy okazji nie gram może jakiś mirek na Olympii ?
  • 11
@Miscor:

30 lvl i orki. What. The. Fuck.

Dlaczego nie zrobiłeś w tym czasie questa na horned fox'a? Tam na mino się ładnie idzie wyexpić. A pallkiem to już w ogóle.

Sprawdź ostatnie wpisy z tagu, i zalajkuj wpis z nazwą serwera na którym grasz, zbieramy informacje ;)
@XAIMEII
Jak wynika z wpisu nie wiedziałem bo jestem # przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°) wlaściwie to siedzę w tej dziurze już tak od 15 lvl i jakoś tak 48 dobijam no i mi troszkę nudnawo, a to jedyne co pamiętałem z dawien dawna.
@Miscor: #!$%@? co Ty #!$%@?. Jak będziesz grał w ten sposób, to po dwóch tygodniach sobie grę odpuścisz, bo po prostu Ci się odechce. Rób taski u Adamsa, albo tak jak pisałem, quest na horned foxa. 5000 mino da Ci fajnego kopa do motywacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)