Wpis z mikrobloga

@Sudokuu: zmienić opony w samochodzie, wyjść do dentysty, na zakupy.. trochę jeszcze bym mógł przytoczyć przykładów z ostatniego miesiąca :P
Praca programisty jest dosyć specyficzna, nierozwiązany problem siedzi mi w głowie cały dzień, a pomysł jak sobie z tym poradzić zazwyczaj przychodzi podczas wieczornego prysznica :)
Praca programisty jest dosyć specyficzna, nierozwiązany problem siedzi mi w głowie cały dzień, a pomysł jak sobie z tym poradzić zazwyczaj przychodzi podczas wieczornego prysznica :)


@kaczors: rzygłem :) jeśli nie jesteś carmackiem który chce wycisnąć każdego fpsa albo nie pracujesz nad jakimiś sieciamie neuronowymi albo nie pracujesz nad nowym formatem kompresji to za przeproszeniem zwykle #!$%@? albo jesteś słaby
@co_on_bredzi: No tak, bo jak pracujesz nad zwykłym crudem to zawsze wszystko działa, a numerki jiry z bugami do wszystkich frameworków to pewnie znasz na pamięć.

Ale nawet jeśli, niech będzie, że jestem słaby, podejrzewam, że takich słabych i średnich programistów jest większość (jak w demokracji :P ), myślę, że mój post może być całkiem reprezentatywny dla zawodu programisty. Takie jest moje odczucie, nie ma co się spinać, opinia jest jak
@Sudokuu: żaden badass ze mnie, dla większości programistów co robią aplikacje klepanie kodu to pobieranie, zapisywanie z/do bazy i wyświetlanie tego. no chyba że robisz gry to można się jeszcze zawiesić chwilę nad jakimś problemem a tak to zwykle klepanie jest. a ludzie się zachywacją jestem progmistooo kontempluje nad ultra trudnymi rozwiązaniamii wieczoramii lel