Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, mamy dla Was kolejne informacje w sprawie AMA z kandydatami na urząd Prezydenta RP. Do tej pory, na jedenaście naszych zaproszeń otrzymaliśmy już aż pięć potwierdzeń udziału w AMA. Kandydaci, którzy zgodzili się wziąć udział akcji to:

Jacek Wilk
Andrzej Duda
Janusz Palikot
Paweł Tanajno
Paweł Kukiz

O kolejnych odpowiedziach będziemy Was informować!

Bardzo cieszy nas Wasze zaangażowanie w akcję, pomoc oraz pomysły, którymi dzielicie się pod naszymi postami. Dziękujemy za tak ogromne wsparcie z Waszej strony. Jesteście niesamowitą Społecznością! :-)

#ama #wybory #wykop #wykopowedebaty
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moderacja komentarzy od zielonek w mojej opinii jest niezbędna. Po takiej debacie o wykopie dowiedzą sie setki tysięcy osób, moderacja w celu utrzymania poziomu jest, podkreślę, szalenie konieczna, ban za banem za głupotę. wystarczy spojrzeć jaki festiwal #!$%@? umysłowego miał miejsce w rocznice śmierci papieża.
  • Odpowiedz
Po takiej debacie o wykopie dowiedzą sie setki tysięcy osób, moderacja w celu utrzymania poziomu jest, podkreślę, szalenie konieczna


@armatoramator: Czyli chcesz zakłamywać prawdziwy poziom Wypoka? Bo co, bo te ileś nowych osób, które tu zajrzą mogą się zniechęcić?
  • Odpowiedz
@wykop: Jestem za, ale pod warunkiem że będzie można Komorowskiego pytać o wszystko:
- kontakty z WSI
- kłamstwa w kampanii
- czy szkodliwą współpracę z PO, podpisywanie każdej ustawy którą mu podsunął Tusk
- ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej
  • Odpowiedz
Bronek się nie zgodzi a nazajutrz w mediach będzie informacja że : prezydent bronisław komoruski nie uległ namowom ,,prawicowo-nazistowskiego portalu wykop.pl" na uczestnictwo w debacie z innymi kandydatami bo to dla bronisława byłby mezalians.Poza tym ,,wszyscy kontrkandydaci nawoływali do wojny a bronisław chce tylko ,,zgody i bezpieczeństwa" Chyba nikt nie wierzy że komorowski weźmie udział.On może tylko paplać wymyślone przez PRowców slogany dla lemingów.
  • Odpowiedz
@BogusSnob: Serio chcesz żeby prezydent państwa przyjął zaproszenie od portalu takiego jak wykop? Przecież to szambo polskiego internetu jest - rasizm , ksenofobia, nakręcanie hejtu. tych kilkunastu wykopowiczów którzy mogli by jakkolwiek merytorycznie podyskutować zalała by bada gówniarstwa chcąca wyładować swoje frustrację, akcje typu Kuźniar Mela czy setki innych podobnych gówniarskich wybryków o tym najlepiej świadczą.

Zresztą, co on ma tu do wygrania, cokolwiek by nie napisał to głosów tu
  • Odpowiedz
proszę... powiedz, że nie masz na myśli "gimbusów", trolli, chamów itp


@dziennikarzynazeszczecina: Mam na myśli całą naszą wykopową rodzinę, w końcu takie określenie zostało użyte odnośnie użytkowników wykopu w wywiadzie z Leszkiem Wałęsą. A komentarz był z przymrużeniem oka.
  • Odpowiedz
@wykop: Janusz Korwin-Mikke
28 mins ·
Przepraszam: jestem teraz b. zajęty, nie wiem o co chodzi - ale jesli ktos nie wie, gdzie wysłać maila, to niech nie ma do mnie pretensji:
"do kontakt, magda.j.papierz, jkmjanusz, malgosia.szmit, zuzanna, mnie
Wykop.pl organizuje AMA czyli "ask me anything" z każdym z kandydatów na prezydenta. Powiadomili wszystkie sztaby, ale problem w tym, że zamiast wysłać wam maila to wysłali do Kongresu Nowej Prawicy.
Przekazuję to Wam, bo wyjdzie, że później JKM odmówił wzięcia udziału i będzie to dla niego minus w kampanii. Odezwijcie się
  • Odpowiedz
@wykop: Najlepiej niech te AMA będą w godzinach popołudniowych albo w weekend, bo ludzie też pracują.
Druga rzecz, za durnowate zachowania w komentarzach walcie permy i nie wpuszczajcie zielonych do dyskusji.
  • Odpowiedz