Wpis z mikrobloga

@lmao: cóż, gusta gustami, wiadomo, ze nie każdemu sie będzie podobać. Cena moim zdaniem zawyżona o 30-40k. Wbrew pozorom, stworzenie takiego loga to nie 5 min. Ale o tym zainteresowani mogą poczytać na www traktujących o typografii i kreowaniu typograficznym :)

PS. Nie miałem nic wspólnego z tym logiem, ani z firma go przygotowującą :)
  • Odpowiedz
@lmao: 90 tys. to tylko honorarium dla autora.

calkowita suma (urzednicy, papierologia, konsultacje spoleczne ...) pewnie byla znacznie wyzsza.
  • Odpowiedz
@saltacme: moim zdaniem przesadzasz. Widzę że grono grafików można porównać do koneserów sztuki spuszczajacych się do obrazu typu czarny kwadrat na zielonym tyle i placacym za coś takiego grube hajsy.

W jakimś radiu rano się śmiali z tego
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: moim zdaniem nie masz pojęcia o tej branży oraz o standardach i wymaganiach jakie należy spełnić by nie narazić się na jakiekolwiek oskarżenia (plagiatu itp). Jeżeli się mylę, wyprowadź mnie z błędu :)
  • Odpowiedz
@lmao: Logo zaprojektował p. Pongowski słynny plakacista - i tu leży pies pogrzebany, urzędnicy polecieli do słynnego i cenionego plakacisty plastyka, artysty, jednego z ludzi polskiej szkoły plakatu aby im zaprojektował logo.

Projektant grafik, a artysta plastyk to kompletnie dwie różne dziedziny. Tu nie powinno się wieszać psów na autorze (zlecili, to zrobił i zarobił) tylko na urzędnikach że akurat go wybrali "bo znany", nie mając pojęcia w czym człowiek właściwie
Radus - @lmao: Logo zaprojektował p. Pongowski słynny plakacista - i tu leży pies pog...

źródło: comment_E2iqw0jVxyUfj0xdFRF4S5BtfCrm6LnY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lmao: Czytam o tym od rana i byłam pewna że to żart. Nie dość że słabe logo (bazgroł) to jeszcze wykrzyknik w nieprawidłowym miejscu. Co do cholery autor miał na myśli?
  • Odpowiedz
@lmao: A zdajesz sobie sprawe ze stworzenie loga to nie tylko sam obrazek, ale oprocz tego ksiega znaku i mnostwo innych rzeczy zwiazanych z samym logo? Przygotowanie roznych wersji dokumentow z logiem, kolorystyki itd.? Wbrew pozorom to nie jest takie proste, wiem, bo moja byla dziewczyna sie tym zajmowala.

Troche szacunku dla czyjejs pracy, cena przesadzona ale to raczej standard w publicznych urzedach.

@Unicorne: @worldmaster: @jesse__pinkman:
  • Odpowiedz