Wpis z mikrobloga

Mirki,. mam problem z GTA. Po jakimś czasie grania (czasem po 1h a czasem po 4) zaczyna się robić dosyć zauważalny spadek fpsów jak patrze w jedno miejsce. Jak minimalizuję grę to zawsze jest jedna ikonka, jednak po zminimalizowaniu jej jak zaczynają się te spadki widzimy drugą ikonę GTAV obok o nazwie Launcher. Gdy ją wyłączę gra znów wraca do swoich 60 FPS. Jednak po jakoś pół godziny gra się #!$%@?, czyli Program Grand Theft Auto V przestał działać i jedyną opcją jest opcja zamknij program. Co się dzieje? Co to za Launcher? Wersja Steam.
#gtav #pcmasterrace #mirkocrew #gry
H.....n - Mirki,. mam problem z GTA. Po jakimś czasie grania (czasem po 1h a czasem p...

źródło: comment_Gk76J45KWxFo0ljQ8L5nOvcEBW2jC4cA.jpg

Pobierz
  • 31
@Howkin: W GTA V istnieje wyciek pamięci, i mniej więcej tak to wygląda (z czasem coraz wolniej chodzi bo większe obłożenie pamięci, aż pada). To może być to?
@p4wl: to wyglada tak ze gram sobie i nagle zjazd fps. Patrzę w to miejsce i zgrzytanie, gdzie indziej i ok. Minimalizuje i widzę nową ikonę jakby nowy proces launcher. Jak nie było spadków to tego też nie było. Wyłączam i jest ok, znów bez spadków, tylko gra po pół godzinie crash
@polosik:
Właśnie będę odpalał bo w razie czego robiłem wszystkie rady, jakie dostałem ogólnie, czyli:

Skanowanie całego PC, eset, antimalware, combofix, do tego sprawdzałem zgodność plików gry na Steam, zrobiłem ten tip z virtual ramem i do tego koleżka napisał mi żebym nie przekraczał pamięci karty w ustawieniach.