Wpis z mikrobloga

CO SIE #!$%@?ŁO, CO ZA ODPOWIEDŹ XD GDZIE MOZNA ZROBIC KWALIFIKACJE NA BORDO NA WYKOP.PL? #pytanie #heheszki #bekazpodludzi

'' mike78 1 min. temu:

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Usunąć konto? Miałem tu konto kiedy szczałeś jeszcze w pieluchy, byłem bordowy w pierwszej setce w rankingu zanim w ogóle dowiedziałeś się czym jest wykop, więc bądź łaskaw #!$%@?ć na drzewo ze swoimi radami. Może idź posłuchać disco polo, zrelaksuj się, odpręż. Może jakiś serial sobie zapodaj, brazylijski albo inne ranczo. W każdym razie nie pouczaj mnie co mam robić, bo nie masz kwalifikacji. Won. ''
  • 28
@smutlem123: @3nriqu3: @FilozofujacaCalka: @Piromanx: @SuperPunia: @Laaq: @Krzemien: @CobroX: Jest coraz mocniej xDD

''
mike78 8 min. temu

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Raczyłem zerknąć na twój profil wykopowy - tak jak myślałem, wszystko się potwierdziło. Jesteś tu dopiero od roku, jesteś aktywny głównie na mikroblogu, czyli na szambie lub jak kto woli na kanalizacji portalu wykop. Największy stopnień debilizmu #!$%@? właśnie tych użytkowników którzy spędzają tam najwięcej