Wpis z mikrobloga

Wzywam Administrację serwisu ze śmiesznymi obrazkami, zwaną dalej @wykop, do podjęcia działań w sprawie Łukasza Jakóbiaka.

Łukasz #jakobiak wyjaśnił wszystkie wątpliwości i oczyścił się z zarzutów stawianych mu przez użytkowników serwisu Wykop. Opublikował specjalne wideo, w którym przedstawił konkretne dowody.

https://www.youtube.com/watch?v=lf94bzjPpCk&feature=youtu.be

Kilka najpopularniejszych informacji oczerniających Jakóbiaka zostało wyświetlonych na Wykopie ponad 276 tys. razy. Natomiast znalezisko z filmem z wyjaśnieniami Jakóbiaka zostało szybko zakopane. Wyświetlono je < 1 tys. razy.

Oto znalezisko, które wyjaśnia aferę z Jakóbiakiem: http://www.wykop.pl/link/2498491/wszystkie-oskarzenia-sa-absurdalne-rozwiazanie-zagadek-dotyczacych-150

Niestety zostało zakopane przez 31 użytkowników:


Te osoby uniemożliwiły człowiekowi wyjaśnienie całej sytuacji.

Jeśli chcemy, żeby Wykop był miejscem gdzie kandydaci na prezydenta Polski przyjdą wziąć udział w AMA, to powinniśmy zadbać o to, aby Wykop był wiarygodnym miejscem.

Sytuacja, w której na Wykopie przez dwa dni jeździ się po jakimś człowieku jak na łysej świni i miesza się gościa z błotem, a potem uniemożliwia mu obronę jest co najmniej smutna. A przecież Wykopki tak często awanturują się na złe działania policji i sądów, a teraz sami nie zachowują się lepiej. Społeczność podlega niestety efektowi stadnemu, jest głodna aferek i robi gównoburzę z byle czego.

Jednak tutaj jest miejsce i rola Administracji @wykop, aby okiełznać tę sytuację. Proponuję podpięcie pod znaleziska, które oczerniły Jakóbiaka informacji o filmie, w którym sam zainteresowany wyjaśnia sytuację, albo zrobienie z nim #ama. Tak, żeby mógł zmyć z siebie błoto, którym jak widać nie słusznie został obrzucony.

Przykro mi, ale nie o taki Wykop nic nie robiłem.

--

  • 106
@TedUnabomber: Ale wskazujesz znalezisko które zostało zakopane. Zakopujący mieli swoje motywy, jeden zakopał bo miał takie widzimisię, drugi 'bo może' a ja przykładowo zakopałem z uwagi na osobę Pana Jakóbiak którego słuchanie przez 10 minut było nie do wytrzymania - styl wypowiedzi (#!$%@? już od tego, że nie wszystkie jego argumenty do mnie przemawiały).
Wykop w niejednym artykule na 'głównej' zawiera manipulację a i tak często dzięki tytułowi czy opisowi wchodzi
@TedUnabomber: Przy każdym znalezisku udostępniamy możliwość zakopania treści z powodem "informacja nieprawdziwa" - nic nie stoi na przeszkodzie aby Wykopowicze skorzystali z takiej opcji, jeśli tylko uważają, że treść znaleziska wprowadza ich w błąd. Po zebraniu odpowiednio dużej liczby zakopów, znalezisko spadnie z głównej.

Dodatkowo udostępniamy także możliwość doklejania do znalezisk linków i filmów powiązanych z tematem znalezisk. Jak najbardziej możecie wykorzystać to miejsce do opublikowana w znaleziskach stanowiska drugiej strony
Dokonałem zamachu na demokrację, rany boskie! Zakopuje tematy które się narzucają, jeśli po raz któryś widzę twarz której nie chce widzieć-ZAKOP! Nie słyszyszałem o ataku na pana kandytata, zarówno atak jak i obronę mam gdzieś, nie chcę tego nawet widzieć!

Ps. Yossarian82 dobrze to podsumował, podpisuję się pod jego słowami. Nie znam pana kandydata i nie chcę znać, żeby nie napisać dosadniej! Więc proszę mi OBROŃCO DEMOKRACJI nie *srać w skrzynkę spamem