Wpis z mikrobloga

@beer_man: Pograłbym ale komp mi siada :(

Lokacje są "instancjowane" co oznacza, że w danym momencie może istnieć wiele kopii tej samej mapy.
Jak przechodzisz np. z Lioneye's Watch do The Coast to zamiast kliknąć lewym na przejściu z The Coast przytrzymaj alt i kliknij lewy. Czy tam ctrl i lewy, nigdy nie zapamiętam który jest który bo klikam odruchowo xD
Otworzy ci się okienko z listą istniejących instancji. O ile
@Elec: To takie wymagania ma? Dzięki, większość, tzn. co do przedmiotów i handu ogarnąłem, co do lokacji jeszcze nie bardzo wiem o czym mówisz, ale to jutro na spokojnie bo rano do roboty to już nie odpalam. Ale chodziło mi głównie o rozgrywkę z innymi graczami, ale to na forum już pewnie znajdę. Drzewko jest #!$%@? jak siemasz, aczkolwiek idę w łucznika (na zmianę w jednoręczną + tarcza na krótki) i
@Dru: Wiesz co, gry mnie zazwyczaj już szybko nudzą, Pillars of Eternity zacząłem grać, no kurna zajebiste, odstawiłem na kilka dni, nie mam ochoty wracać, z tym pewnie będzie podobnie. Jakoś nie to co kiedyś, że się usiadło przed diablo czy dII i kilka nocy nie przespanych.
@beer_man: Pillars też odstawiłem i na razie nie wróciłem :)
a do Patcha bardzo łatwo się zrazić. Gra nie dość że na początkowych lvl jest dość powolna to jeszcze stawia ci ściany w miarę grania :D Jakbyś teraz się odbił to sprawdź grę jak wejdzie akt 4 - podobno mają coś pozmieniać w powyższym aspekcie.
@Dru: Jak na razie to mam 3 dni grania bo tak kobita ma grafik :) No zobaczę jak mi wejdzie, po 1 dniu się podoba, ale po 3 już będę wiedział czy tak czy nie, chyba, że crack do gtav wyjdzie to już tyle dobrego ;)