Wpis z mikrobloga

Pracownik lidla w jukej xD

1. Na 8 do pracy.
2. Pierwsza godzine rozpakowywujemy wazywa i chleb + gazety
3. O 9 manager daje mi kase i siedze na kasie poki nie zrobi sie spokojniej
4. Jak zrobi sie spokojniej ide zbierac puste kartony ze sklepu + wypelniam luki jak mamy towar w zapasie
5. po zamknieciu sklepu jest dostawa, robi ja inna zmiana
6. Na dostawie wciagasz wszystkie palety do sklepu
6. z 3 osob jedna robi cale zarcie w opakowaniach, a 2 mrozone rzeczy
7. jak wszystko skonczone sprzatamy sklep z kartonow
8. Zamiatanie
9. Mycie podlogi w calym sklepie taka specjalna maszyna pic related

#mojdzienwpracy
Pobierz kuhwa - Pracownik lidla w jukej xD


1. Na 8 do pracy.
2. Pierwsza godzine rozpak...
źródło: comment_c0MBjHFgqwAGWxUjPbSBxHLqE2DIxNmh.jpg
  • 11
@Sixshoes: dostawy sa ciezkie, ale bardzo rzadko je robie, na kasie jest bajka :)
IMO ludzie robiacy dostawy powinni miec placone wiecej bo nieporownywalnie ciezsza robota

generalnie to ja sobie tylko dorabiam do studiow, w weekendy

@edgar_k: pracowalem we wielu fabrykach, poza londynem nikt ci tyle w zyciu nie da, jest od cholery polakow/litwinow etc co nawet i za £5/h robiliby nocki na 3 zmiany
@kuhwa: a długo tam pracujesz? masz możliwości awansowania wyżej, np za biurko? długo tam pracujesz?
pytam bo bardzo podoba mi się jak w Polsce wygląda marketing lidla - ich akcja z kucharzami i ogólna zmiana na pozytywne postrzeganie tej marki jest godna podziwu.
@Sixshoes: pracuje tam rok, widzialem kilka osob ktore awansowaly za biurko przez ten czas, ale ja pracuje tylko 2 dni w tygodniu takze nikt mnie za biurko nie da.

ogolnie na lidla jest nagonka w uk mediach ze robota slaba, wykorzystywanie pracownika etc. ale mi sie podoba, fajna robota :)

#edit

ta nagonka nakrecana jest przez brytyjskie sieci handlowe bo przez lidla traca tysiace klientow