Wpis z mikrobloga

Czym jest podyktowany tak wysoki BR w Mosquito na RB? Przecież to ledwie lata, nawet w porównaniu z dość klockowatym F-82E, nie mówiąc już o tym że F-82E z gunpodem ma lepsze osiągi i uzbrojenie.Do tego warto wspomnieć jak łatwo ten Mosquito łapie ogień (drewniana konstrukcja). Ja nie umiem tym latać czy to się po prostu do latania nie nadaje?

#warthunder #fucklogic
Pobierz w.....y - Czym jest podyktowany tak wysoki BR w Mosquito na RB? Przecież to ledwie la...
źródło: comment_BGzBK1h0VsxGEauv2ry5OMWlottfndlC.jpg
  • 6
@wysuszony: Bardzo przejechałem się kilka razy na założeniu, że "to ledwie lata". No i osobiście wciąż wolałbym mieć 4xHispano od miliarda CKMów. ;) Dużo pilotów myśliwców lekceważy mosquito patrząc na to jak na free frag i potem jest zaskoczenie.
@Wievioor: No właśnie problem jest taki że jeśli przeciwnik nie jest idiotą który poleci na czołówkę z Mosquito to tego drewnianego klocka można ograć jak dziecko choćbyś latał nie wiadomo jak dobrze. Przyczyną jest choćby to że Mosquito nic a nic się nie wspina, więc przeciwnik zawsze będzie wyżej, a w przypadku tak wolnego samolotu atak z góry albo wejście na ogon to tylko formalność.

Co do tego miliarda CKMów to
@wysuszony: Jak masz airspawn to możesz nawet ze znikomym climbem wejść na te 4 km i dość łatwo kosić jakieś bombowce. Przy większych prędkościach ten samolot zaskakująco dobrze skręca, gdzie słowo "zaskakująco" jest tu dość istotną przewagą. Zdarzyło mi się moim Fw-190 głupio pójść w zakręt za odbijającym ode mnie w bok mosquitem, bo przecież cegła i free frag, a tu nagle zonk, zostałem za to przykładnie przez tego moskita ukarany.