Wpis z mikrobloga

Konto BitBay bez weryfikacji

Od teraz udostępniamy naszym użytkownikom możliwość korzystania z konta BitBay bez weryfikacji. Niezweryfikowani użytkownicy mogą: - wpłacać i wypłacać BTC i LTC bez limitów, - wpłacać PLN, USD, EUR przelewami bankowymi oraz SEPA (do wysokości 15 000 EUR rocznie), - wypłacać PLN, USD, EUR przelewami bankowymi oraz SEPA (do wysokości 15 000 EUR rocznie), - wpłacać i wypłacać USD i EUR przez OKPAY bez limitów, - wypłacać PLN przelewami ekspresowymi przez Bluecash bez limitów. Limity z różnych walut sumują się. Handel bez limitów!

#btc #bitcoin #kryptowaluty
p.....4 - Konto BitBay bez weryfikacji
 Od teraz udostępniamy naszym użytkownikom moż...

źródło: comment_ulLBY7XQxjP85IszzSgrMlqiVHG3DEIB.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pawlo74: nie chodzi mi o bycie przestępca, ale ta zmiana to głównie brak przechowywania szczegółowych danych osobowych przez nich, a tak to w sumie musimy robić przelew zawsze z tego samego końca z naszym imieniem i nazwiskiem, co przeczy trochę idei
  • Odpowiedz
@outkay: no jasne masz rację, ja wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) słyszałem też wypowiedź kolesia z BitBay i też gość wydaje mi się jakiś dziwny. Jednak uważam, że to zawsze jakiś krok w dobrą stronę. Przynajmniej możesz założyć konto bez podawania danych szybko i przelać pieniądze z jakiegokolwiek konta bankowego, zawsze coś.

To inna sprawa, że BitBay i banki Cię sprzedadzą w razie
p.....4 - @outkay: no jasne masz rację, ja wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) słyszałem też...
  • Odpowiedz