Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: jadłeś kiedyś stewię? Podobno są tacy, którym to smakuje, ale nie wiem jak #!$%@? kubki smakowe trzeba mieć, żeby to lubić /:
Co do słodzika - wszystko zależy od tego, czego używasz, bo aspartam to nie jedyny rodzaj, są inne gorsze. Zresztą aspartam to jak na moje też syf, bo jest w 100% chemiczny.
Jak chcesz zamiennik cukru, to kup sobie cukier trzcinowy, ksylitol, cukier kokosowy, albo z płynnych miód,
@matra: nie jadłem, chociaż moze listek troche. Wiem, że babcia ma cały słoik tych lisci ale ja jak już to bym chciał to w pastylkach(czy czymś) ale skoro to nie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°). ksylitol podobno dobra opcja ale nie próbowałem ;)
@ibeafraidi: no wiesz co, dla mnie ma taki wstrętny, nienaturalny chemiczny posmak, do tego daje się jej tylko odrobinę, przy czym najmniejsze jej przedawkowanie skutkuje chemiczno-gorzkawym posmakiem. Oddałam siostrze i więcej nie chcę tego widzieć na oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do ksylitolu - ponoć ma dobry wpływ na jamę ustną, PODOBNO dobrze wypływa na zagrzybione jelita [bardzo podobno, bo drożdże na nim wyrosną, więc przejedzą],