Wpis z mikrobloga

@Strzalka: Sorry Winnetou, ale słabe to. Polecam:

1 banan

1 kiwi

100g twarogu

normalne mleko, bodaj 3 %

do smaku cynamon, miód i imbir na zwiększenie metabolizmu.

Efekt: znacznie więcej białka, tłuste mleko zwiększa przyswajalność witamin, a witamina C z kiwi poprawia choćby przyswajalność żelaza, bardzo potrzebnego przy treningu siłowym
@mariuzpl: to zacznij może od pójścia do biedry kupienia każdego warzywa chociaż po jednym i sprawdzeniu co ci najbardziej smakuje. Ja tak zrobiłem i teraz na głównym miejscu mam z warzyw kapusta biała, piekińska, papryki, banan, marchew :)
@Strzalka: Muszę jakoś przetestować jaki nabiał mogę jeść.

"Klasyczne" warzywa lubię w zasadzie w większości (poza szpinakiem i bobem - o ile to warzywo).

Tylko że jak nie opracuję diety rozpisanej konkretnie i nie powieszę na lodówce to dalej będą mnie rodzice tuczyć, a ja sam mam za słabą wolę :<

No i dodatkowy problem, że spędzam na uczelni przeciętnie 8-14 godzin dziennie. A kanapeczki też do odchudzających nie należą i
@mariuzpl: jeśli chodzi o dietę to ja bazuje na tym: http://www.myfitnesspal.com/

jestem na redukcji to diete mam restrykcyjną bo wacha się od 1200-1600 kalorii zależy od dnia treningu itp itd.

zero chleba, węgli max dziennie 100-150g reszta to białko przeważnie wychodzi 120-170g. W sumie ja też dużo jestem na uczelni i posiłkuje się tym, że z rańca zawsze zrobie sobie 0,5kg kurczaka w kostke, a reszta to woda, jabłko i kapusta.
@Strzalka: Do wieku około 20 lat mogłem pić nawet duze ilości kakao/kawy na raz. Teraz pół szklanki owocuje koniecznością sprintu w kilkanaście minut po wypiciu.

Myślę, że kurak+kapusta+marchewka+woda gazowana będzie do zrobienia.