Wpis z mikrobloga

Magia asertywności i przygotowanej argumentacji. Wystarczyło laskę w salonie potraktować magicznym ciągiem zaklęć z cyklu "Do widzenia, odchodzę do Virgin bo to to to i to..." Zbiłem jej każdy atak przygotowanym rzutem obronnym +5 do argumentacji i dostałem naprawdę dobrą ofertę, jakiej potrzebowałem, na całkiem niedługą umowę. Morzna? Morzna!

#play #virgin #abonament #jestspoko #nienarzekam #walkazsystemem
  • 16
@jacek1982: telefonu nie potrzebowałem. virgin też by mi nie dał. umowa najkrótsza - 15 miesięcy. darmowe nieograniczone rozmowy/smsy/mmmsy do wszystkiego w kraju z czym sobie zamarzę włącznie ze stacjonarkami choć akurat to mi lata. internet 500mb ale to i tak za dość bo używam w tablecie. za wszystko 29. #tylewygrac
@seattle: iii #!$%@?. mówię o ofercie dobrej DLA MNIE. dopasowanej do tego czego MI POTRZEBA. po co mi 2gb netu skoro w ogóle nie używam w komórce tylko w tablecie (jak zresztą pisałem) i mi to niepotrzebne? podobnie jak myślenie o włączeniu pakietów i doładowaniach. tak naprawdę chciałem nie ruszać wygodnicko dupy z playa ale żeby mieć rozmowy do wszystkich sieci za max 3 dychy i spokój. w ogóle wpierw mi
@seattle: no właśnie nie standard. głównym argumentem było to, że nowa dziewczyna ma orange i nie będę tutaj przepłacał. no ale z ciekawości patrzyłem co orange (i inni) proponują na start. i uwierz mi virgin i nju to świetna alternatywa ale nie standard. standardy dużych graczy są wciąż daleko w tyle za tym. mi związanie się na rok z kawałkiem nie robi różnicy. nie jestem licealistą tylko świeżym przedsiębiorcą. oprócz mobilności
@tomano: Słaby z ciebie negocjator i masz słabe rzuty obronne.

Po przeczytaniu wpisu kolegi adam.wiśnia (wielkie dzięki) zadzwoniłem na numer*500 w celu przedłużenia umowy, która kończy się na początku lipca 2015. Miły pan proponował mi na początek abo za 29,90zł. Abonamentu za 19,90 nie mógł dać. Po tym jak powiedziałem, że złożyłem na ten numer wypowiedzenie, sprawdził dokładnie i wtedy zaproponował to abo za 19,90 zł.

warunki :

okres umowy: 15
66av22c - @tomano: Słaby z ciebie negocjator i masz słabe rzuty obronne. 


 Po prz...

źródło: comment_cCzCAsjue3acFxrBOsmXrwgCvq0F2rtV.jpg

Pobierz
@Krupier: Tak, tak. Znam ową gadkę sprzedawców z budek

bo potem klienci przychodzą do nas abyśmy rozwiązywali problemy


2 numery w play przedłużane
umowa z nc przedłużana
wszystko przez działy utrzymania klienta i zero problemów.

No ale współczuje wam chłopcy i dziewczęta w galeriach. Obrót trzeba zrobić a oferty słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@66av22c: akurat w Play oferta w salonach jest taka sama jak w BOK.

Widziałem po ludziach i po sobie co za czasem dosłownie kłamstwa może wciskać BOK. Dodaj do tego różne bzdury typu: "no tak, jak pan podejdzie do salonu to panu namierzą zgubiony telefon!" czy "nie, dowód osobisty nie jest potrzebny".

I oczywiście jak jest problem z umową zawieraną przez BOK to już nagle klienci tam nie dzwonią tylko idą
@Krupier:

akurat w Play oferta w salonach jest taka sama jak w BOK.

może, nie mam czasu na chodzenie po salonach. Wchodze na telepolis czy inne fora dot. usług mojego operatora i widzę co mogę wycisnąć.

Widziałem po ludziach i po sobie co za czasem dosłownie kłamstwa może wciskać BOK. Dodaj do tego różne bzdury typu: "no tak, jak pan podejdzie do salonu to panu namierzą zgubiony telefon!".

Też mają limity