Wpis z mikrobloga

@lucknh: @Mysiunia_: Uważaj tylko ze stosowaniem tego specyfiku - uzależnia. Zresztą do tej pory uważałem, że stosuje się go w celu obkurczenia błon śluzowych - na cieknący katar niewiele pomoże.
  • Odpowiedz
@xbonio: kiedy uzależnia? katar trwa kilka dni - jeśli ktoś go stosuje na przewklekłe schorzenia jest debilem - doraźnie jest to cudowny środek i osobiście byłam pod wrażeniem jak mnie stawiał na nogi, bo wbrew pozorom katar jest mega #!$%@?ący, a nieregularne oddechy szybko męczą.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: a więc ja jestem debilem - mam od małego problemy z błonami śluzowymi - często są napuchnięte. No i przy okazji choroby zagalopowałem się w używaniu xylometazoliny z efektem takim, że musiałem używać codziennie żeby móc jakkolwiek oddychać. Obecnie 4 miesiąc na odwyku i jest już w porządeczku prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xbonio: bo ulotki się czyta, ale Twój problem jest rzadki i nie widze powodu, dla którego prawie każdy, kto od czasu do czasu ma katar miał się bać tego środka bez recepty za jakieś 5-8zł;)
  • Odpowiedz
@xbonio: @xbonio: przestrzegłeś go tak, że nawet by go nie kupił i nie przeczytał ulotki o co dokładnie chodzi - eh ta dezinformacja...
dlatego ja nigdy nie ufam przypadkowym opiniom i przypadkowym ludziom( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz