Wpis z mikrobloga

Czesc mireczki, potrzebuje pomocy... 2 dni temu kupilismy z ziomeczkami palenie, jak sie okazalo dostalismy jakis dopalacz... Mi mega mocno spocily sie rece , krecilo mi sie w glowie i ciagle drapalem sie po uchu, podobnie jak faza hometa.
Wszystko byloby ok ale przez ponad 24h utrzymuje mis ie taki dziwny stan jakby lekkiej bomby, czuje jakbym byl na jakiejs lekkiej bombie , mam ogolny niepokoj. 3 dni wczesniej wypilem ok 7 kaw w dzien( wiem,ze glupie) i nie wime czy to przez wyplukanie magnezu sie tak czuej czy przez to gowno ktore palilem...
#narkotykizawszespoko
#narkotyki
#wykopjointclub
  • 23
palenie od dopow mozna odroznic na pierwszy rzut oka


@plazma: niestety nie zawsze.
@Donk_von_Fisher: jeżeli sprzedawał dopy jako mj świadomie to dobre zagranie, ale czasami osiedlowe dile nawet nie wiedzą co ganiają. Może przy MJ akurat tak, ale podejrzewam, że sporo dili gania jakieś nbome jako lsd nawet o tym nie wiedząc.
@niedzwiedzbe: jak masz w domu relanium albo jakieś inne benzodiazepiny to cię może to poratować, ale jeżeli
@niedzwiedzbe: Prawda jest taka że mogło cie #!$%@?ć z butów po prostu ;) Czasami tak Mery działa, nie wiadomo czemu i kiedy bo moi mega-uzależnieni znajomi mają raz na jakiś czas takie jazdy ; | W takiej sytuacji siądź najlepiej w zacienionym pomieszczeniu, #!$%@? coś słodkiego (może być nawet cukier jak #bieda) i przeczekaj. A co do @Pempik: to chyba ty za mało wiesz o paleniu... Jeżeli nic ci