Wpis z mikrobloga

G Senjou Na maou. Jak dotąd najlepsze visual novel, jakie przeszedłem. Dobra muzyka, wspaniała fabuła, trzymają w napięciu akcja. Do tego ponadprzeciętni protagonista, antagonista i główna bohaterka. Jeden z mocniejszych tytułów, nic dziwnego że wielu go daje jakie jeden z tych które są "must be".
Swoją drogą wystarczy wspomnieć że były plany by gra została przetłumaczona na nasz język macierzysty. Z tego co wiem przetłumaczyli 1 chapter. Sam projekt upadł nie wiem czy to dobrze czy źle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#randomanimeshit #visualnovel
Skyworld - G Senjou Na maou. Jak dotąd najlepsze visual novel, jakie przeszedłem. Dob...
  • 3
  • Odpowiedz
@vndb: Wiem jak to wygląda ale nie mogę ukryś radości i saatysfakcji, boję się oglądać anime po polsku a co dopiero zobaczyć vn i to tak dobre :)
  • Odpowiedz
@Skyworld: odświeżam, bo przeglądałem stare wpisy i rzuciło mi się w oczy.
Przeszedłem diabeła na strunie G jakiś czas temu (co prawda tylko główną ścieżkę, ale to i tak już nadto) i muszę się zgodzić że to jedna z najlepszych VNek jakie czytałem. Ocenione nieznacznie wyżej mam tylko F/SN, Steins;Gate i - jak zawsze, ale to już wiesz - KiraKira ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz