Wpis z mikrobloga

Mirki, głupia sprawa, ale potrzebuję rady. Po południu wbiłam sobie drzazgę w palec i nie mogę jej wyjąć. Myślałam, że przetrzymam do jutra, ale coraz bardziej mnie to boli, palec spuchł i czuję gorączkę w palcu... xD To jeszcze w necie poczytałam i się wystraszyłam, bo piszą, że jak od razu się nie wyciągnie, to się może zastrzał zrobić i zakażenie i żeby jechać na pogotowie. Tylko, że mi wstyd jechać z drzazgą małą w palcu na pogotowie. Można w ogóle z czymś takim jechać?
#999 #pogotowie
  • 33
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: nie czytaj głupot z neta, spróbuj wyciągnąć drzazgę, jak nic nie da to zalej sobie wodą utlenioną a potem posmaruj taką maścią brązową która jest od stanów zapalnych, organizm sam 'wypchnie' drzazgę, zacznie Ci się to potocznie 'obierać' i przejdzie, ale wpierw spróbuj wyciągnąć. Gdyby to był kawałek metalu, czy coś to tak, ale drzazga to wątpię
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: moja mama skaleczyła się o półkę w Biedronce. Ranka może 1 cm długości. Dzień później, palec jej tak spuchł, wszystko zaszło ropą, że pojechała na nocny dyżur bo okazało się, że to poważne zakażenie. Nie ma się do wygłupiać, jak będzie trzeba to lepiej jedź
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: To i tak dobrze, że na necie napisali że jakiś zastrzał i zakażenie. Zazwyczaj by jeszcze napisali że tego następstwem jest rak albo mogą Ci amputować palec/dłoń/całą rękę :D A powodzenia w wyciągniu, pobaw się jeszcze z nią trochę a jak jest jakaś duża to na pogotowie jak nie dasz rady :) Staraj sie jej głębiej nie wepchać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz