Wpis z mikrobloga

Mircy, chcę zrobić sobie mocno budżetowy pc build do #csgo. W nic innego nowszego raczej nie będę grał bo mam na to #!$%@? xD Da radę zmieścić się do 1500 zł i wyciągać stałe 130-150 klatek? Od razu mówię, że w ustawieniach na low wszystko, rozdziałka jeszcze nie wiem. #pcmasterrace
  • 14
  • Odpowiedz
@sopelinho: może coś z tego filmu. Jeżeli na tym sprzęcie z filmiku wyciąga ~80 fps, to na sprzęcie za 1,5k-1,8k bez problemu chyba będzie 120 klatek. No i jeszcze zauważ, że koleś z filmiku gra na 1080p w fullhd, a w CS raczej się gra na o wiele mniejszej rozdzielczości.
a.....o - @sopelinho: może coś z tego filmu. Jeżeli na tym sprzęcie z filmiku wyciąga...
  • Odpowiedz
koleś z filmiku gra na 1080p w fullhd, a w CS raczej się gra na o wiele mniejszej rozdzielczości.


@ardo: e tam, skąd takie dziwne stwierdzenie? Ja gram w 1080p. sporo moich znajomych tez.
  • Odpowiedz
@bbackbone: nie wiem czy to jakiś trend czy coś, ale wielu hamerykancow ze sceny GO gra na FHD. Ja jednak jestem przyzwyczajony do mniejszych rozdzielczości, chyba, że w przyszłości kupię jakiś większy monitor.
  • Odpowiedz