Wpis z mikrobloga

Czy Gintama to naprawdę tak wybitne anime? Wchodzę dziś zaktualizować mala i widzę, że już 5 miejsc w top10 zajętych jest przez ten tytuł i niedługo najnowsza część zajmie miejsce FMA:B. Ogólnie nie oglądałem nigdy tego, bo wyglądało na kolejnego tasiemca, a i tu na mirko nie kojarzę wpisów o tej serii. Ale może pora nadrobić zaległości, bo nie widziałem jeszcze, żeby jakaś seria tak równo się trzymała we wszystkich sezonach jeśli idzie o oceny. A dotychczas ta lista pozwalała w miarę określić co będzie warte zobaczenia (SAO 418 miejsce xD ).

#anime
  • 12
  • Odpowiedz
@Atraktor: mega specyficzne, z początku nie podobał mi się humor w niej zamieszczony, ale potem tak jakby mój mózg został jakoś spaczony i dobrze się przy Gintamie bawiłem :P
jak masz kilkadziesiąt godzin wolnych, to śmiało leć oglądać :P
  • Odpowiedz
@Atraktor: Po pierwszych dwóch odcinkach się poddałem. To za mało żeby wydać jakąś opinie i nie wątpliwie do niego wrócę; radzę tylko nie brać się za nie z ogromnymi oczekiwaniami bo prawdopodobnie skończysz tak jak ja.
  • Odpowiedz
@Atraktor: to anime dość specyficzne, mające wzloty i upadki, o nietuzinkowym poczuciu humoru. Jednym się spodoba, innym nie. W tej serii możesz spodziewać się wszystkiego. W jednym odcinku będą prowadzone dialogi przez 15 minut na tle jednego kadru, w innym wyskoczy ci Szatan Serduszko se swoim potężnym atakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atraktor: Tak, Gintama jest bez wątpienia wybitnym anime i nie ma drugiego takiego. Idealne połączenie pozdro dla kumatych, abstrakcyjnego i debilnego humoru (który mi zajebiście opowiada), świetnych postaci, odcinków pełnych gagów z tymi, które mają jakąś tam fabułę, no i w ogóle zajebioza. Ale porównywanie z FMA:B nie ma trochę sensu, bo to kompletnie co innego. FMA (dla mnie) to opowiedzenie historii i fabuła, a Gintama to przezajebisty odmóżdżacz i
  • Odpowiedz
@Atraktor: Chciałem coś napisać, ale widzę, że ryhu ładnie to opisał. Więc napiszę tylko, że jak ostatnio w ogóle nie miałem chęci oglądać anime to Gintama mnie mocno wciągnęła i gorąco polecam :)
  • Odpowiedz
@Atraktor Gintama wolno się rozkręca i trzeba się trochę przyzwyczaić do jej głupkowatego humoru, ale im dalej tym jest o wiele lepiej i na samą myśl, że czeka mnie w środę nowy odcinek, nie mogę się doczekać! :D
  • Odpowiedz