Wpis z mikrobloga

Moje typy na dziś:

ManUtd - City 1 widoczne obnnizenie lotow przez Obywateli 3 porazki z rzedu na wyjazdach, myśle że dzis Diabły będą chcieli udowodnic swoja wyzszosc nad rywalami zza miedzy i zdobeda 3 pkt.

Sociedad - La Corunia 1 - La Corunia bez formy miejsce w spadku i mysle ze je utrzymaja do konca sezonu to nie jest druzyna na Primera Division. Moyes i spolka ich pozamiataja :)

Belchatow - Zawisza 2 tu chyba nie trzeba przedstawiac formy Zawiszy w rundzie jesiennej zero porazek jeden remsi odwrotna sytuacja w Belchtowie mysle ze Zawisza da rade...

Groningen - Cambur X druzyny ktore sasiaduja w tabeli Eredivisie, fakt Cambur przegrywa wszystko na wyjezdzie ale Groningen to nie jest dobra druzyna u sb remis w tym meczu jest prwadopodobny..

#bukmacherka #januszbukmacherki
  • 3
@krefi10: nie ryzykowałbym stawiania na Utd. City faktycznie 3 z rzędu na wyjazdach przegrali, ale nie wiadomo jak podejdą do tego spotkania. Poletzam motzno - obie strzelą.

Forma Zawiszy jesienią pozostawiała wiele do życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yetas: czy ja wiem :) mysle,ze City skupi sie raczej na dobrej grze defensywnej i grze z kontry , moim skromnym zdaniem może być znikome zwcyiestwo Diabłow 1-0 , 2-0 ..