Wpis z mikrobloga

@Wniebowziety: Mój przyjaciel Adam malysz kiedys mi powiedział ze nie wolno mieć niebieskich butów bo to przynosi nieszczęście. To ja do niego WTF ocb. A on ze skoro nie rozumiem to powinienem poczytać książki, np Zbrodnię i Karę Dostojewskiego. Tam dowiem się co grozi za takie czyny. Jestem mu wdzięczny i teraz wiem że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złoto
@PurpleHaze: w zasadzie nie ale mam jeszcze merrel vaporglove 2 (za male, niedługo jadą z powrotem do zalando) i vivobarefoot one (za małe niedługo pewnie idą na allegro bo zorientowałem się po 3 km biegu)... Kupowanie butów przez internet :/ Swoją drogą vivobarefoot jako takie są niezłe, będę kupował rozmiar większe jak tylko znowu będzie przecena.
@Wniebowziety: ja sie zastanawiam wlasnie nad tego typu butami, chociaz kusza mnie np minimusy i inne wynalazki spod znaku minimalizmu.
Sek w tym ze zazwyczaj kosztuja swoje, a jesli mi nie przypasuja, lub nie bede w stanie w nich biegac, to na dno szafy je pakowac troche lipa.