Wpis z mikrobloga

@Laserade: @miiihau @wypokjointclub Palicie jakies podkrencone chemiczne gowno z tych luf. To taki narkotykowy odpowiednik menela pijacego malpke pod sklepem... zeby sie tylko tanio i szybko nawalic.

Skoro juz musicie palic to przeciez mozna uczciwie, po chrzescijansku kupic sobie raz na jakis czas porzadnej, czystej, lekkiej, naturalnej. Skercic jointa i spalic jak cywilizowany czlowiek.

Widze ze uzywki sie zmieniaja a cebularsko menelskie nawyki zostaja w spoleczenstwie takie same
Taco_Polaco - @Laserade: @miiihau @wypokjointclub Palicie jakies podkrencone chemiczn...
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco:

wyderko... czy mialesna mysli wiaderko ?
Swoja droga smiechlem motzno, jak czytem twoj poprzedni wpis, bo sniło misie, ze sam tak wlasnie robilem, ze przytykalem zapalniczka. a potem jeszcze "trzymaj, trzymaj nie wypuszczaj" xD.

Ale to ma swoje uzasadnenie. Tutaj to jest drogie i ciezej dostepne, wiec nie ma sie co dziwic ze ludzie to po prostu robia ekonomicznie. W Indiach nie wyrzuca sie jedzenia, w Stanach wyp.dala sie
  • Odpowiedz
  • 0
@Taco_Polaco: Palenie od growera mam raz na jakis czas. Teraz czekam na lemon haze i amnesie. Gdy w czasie oczekiwania mi zabraknie to musze kupic stuff z osiedla.

Edit: Panowie ale jesli chodzi o lufe to rzadko tak pale. Zawsze zostawiam jakis topek na noc gdy wroce, by zapalic na czysto z lufy.
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: a ja jestem zdania, ze czy pijesz kawe z eleganckiej filizanki, czy z ordynarnej szklanki, to wciaz ta sama kawa.

Tylko szkło.

A tak naprawde to tylko waporyzacja, ktora jest 9999x lepsza niz te wiejsmie zawijaki z papieru.
  • Odpowiedz
@Laserade: Ja jednak widze roznice pomiedzy wypiciem kieliszka wina do obiadu a wychyleniem malpki pod sklepem... a ilosc alko ta sama ;)

Sorry ale lufka kojarzy mi sie z menelstwem, jeszcze z czasow liceum. Wchodzil czlowiek do kibla a tam najwieksza szkolna patologia siedziala i opalala lufke. No ale jak ktos MUSI codziennie zapalic to liczy sie kazdy grosz. Ludzi ktorzy palili na imprezie raz na kilka miesiecy i skrecali
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: Dla mnie większą patologią jest ktoś kto to się nachwali "o ale to ja mam zajebisty sprzęcik hehe naturka nie jakieś g---o" po czym kręci lolka z viceroyem.
  • Odpowiedz