Wpis z mikrobloga

Halo Halo, #rozowypasekwpotrzebie
Czy ktoś może mi polecić jakieś tytuły naukowe/ biograficzne/ monograficzne dotyczące subkultur hip hop, punk i szalikowców? Zbliża się pisanie rozdziału #licencjat a ja jestem trochę w dupie jeśli chodzi o literaturę (szczególnie do dwóch ostatnich, chociaż do pierwszego też nie pogardzę z czystego zainteresowania tematem). Interesują mnie zarówno książki, jak i filmy.
#rap #punk #dres #muzyka #ksiazka
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@trebeter: podstawy już mam, szukam bardziej rzeczy mniej popularnych, o których mogłam nie słyszeć. Przekopałam już internety, ale zawsze warto odezwać się do Mirków :D
  • Odpowiedz
@heatnation: Chuligani a kultura futbolu w Polsce – Przemysław Piotrowski
Fani futbolowi. Historyczno – społeczne stadium zjawiska kibicowania – Tomasz Sahaj
Fani – chuligani. Rzecz o polskich kibicach. Studium socjologiczne – J. Dudała
Człowiek i świat w języku subkultur – Ewa Kołodziejczak
Wulgaryzmy w języku kibiców na stadionach piłkarskich, czyli „Polska grać, k.. mać” – Agnieszka Dokowicz

tylko ja piszę językoznawczą pracę, ale dużo socjologicznych rzeczy tam jest, możliwe, że mam
  • Odpowiedz
  • 0
@rajet: największa beka jest z tego ze studiuję edukację elementarną z angielskim (tak bardzo kierunek z przyszłością), a licencjat pisze z czegoś zupełnie innego. Wszechstronność przede wszystkim!
  • Odpowiedz