Wpis z mikrobloga

Mirki, cały aż się trzęsę z #!$%@?. Mieszkam od nie dawna w jednej z kamienic składającej się na takie małe zamknięte osiedle starej daty, wszystkie kamienice mają wspólne podwórko. Na całym podwórku jest wylany asfalt i parkują auta. No to ucieszyłem się, że jako wynajmujący mogę sobie parkować poza płatną strefą parkowania czyli wszędzie poza tym podwórkiem... I teraz przedstawię różne sytuacje związane z parkowaniem i sebixami.

Prolog


Lepsze


Zaczyna się...?


Puenta


Rozkminy
1. No i nie wiem, czy dobrze zrobiłem odjeżdżając bo mając go kompletnie bez argumentów, zmasakrowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°) powinienem zostawić auto likeaboss.
2. Z drugiej strony, może zasiałem niepewność mówiąc to na odchodne.
3. Z trzeciej strony nie mam AC żeby się bawić w takie gierki - właśnie ile kosztuje to dla 15letniego samochodu?
4. Może powinienem mu dzisiaj przebić oponę, albo przynajmniej zostawić kartkę? :D

#patologiazewsi ##!$%@? #truestory
reksiuwielki - Mirki, cały aż się trzęsę z #!$%@?. Mieszkam od nie dawna w jednej z k...

źródło: comment_NVZvPx7BtWR87TxlyTOosNNu1VHXpfII.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trzynasta_rano: Nawet nie wiesz jaką mam ochotę. Kalkulując to nie opłaca mi się wojna na opony itp bez AC. A z drugiej strony nie boję się konfrontacji z wnuczkiem tylko skoro mieszka tam długo to mogę być przekopany pod klatką... :(
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: Totalnie nie mogę ogarnąć jak można gadać "to moje miejsce". Skoro nie ma wydzielenia dla rejestracji to jak można to wiedzieć? Masz się domyślić? Przecież tak to się zachowują dzieci w szkole. Ławki wolne dookoła, ale Ty mu zająłeś miejsce i cześć.

Możesz po kryjomu założyć atrapę kamery (~40 zł) w widocznym miejscu żeby spoglądała na parking. Dopóki nic się nie stanie, nikt się nie dowie, że to ściema.
  • Odpowiedz
@trzynasta_rano: a no właśnie, i pytanie czy odjeżdżając nie straciłem wypracowanej przewagi? W sumie jak powiedziałem mu na odchodne (wyżej) to stał mocno zbity z tropu - aha, i ważny szczegół brama była zamknięta szybciutko tak jak mu zwróciłem uwagę :D
  • Odpowiedz