Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #ankieta
O tej godzinie na mirko mały ruch, więc może ktoś zechce się podzielić swoją opinią.

Chyba każdy z nas chodzi w t-shirtach. Nawet jeśli na co dzień korzystamy z garniaka i koszul, są z pewnością dni, gdzie wskakujemy w coś luźniejszego. Obecnie wybór t-shirtów jest przeogromny i ciężko jest wyłowić coś ciekawszego, co by pozytywnie wyróżniało się na tle reszty.

Czy bylibyście zainteresowani t-shirtami, które:
a) przede wszystkim są bardzo dobre jakościowo (mam b. dobre dojście)
b) po drugie ich design ma sens. To znaczy każdy wzór niósłby za sobą jakąś ciekawą historię/wydarzenie/osiągnięcie. Na razie ten punkt zostawię taki enigmatyczny ;)
c) miałyby też linię, która ograniczała się tylko to niewielkiego haftu lub też byłyby całkowicie bez nadruku, ale cechowałyby się właśnie przede wszystkich b. wysoką jakością, o której pisałem w punkcie a).

Myślicie, że byłoby zapotrzebowanie na tego typu produkty w czasach, gdzie jesteśmy zalewani badziewiem z każdej strony? Wiem, że to tylko t-shirt, a nie rakieta kosmiczna, ale nawet w tak drobnych rzeczach wielu z Was zwraca uwagę na jakość i sens.

Wołam #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear (nie krzyczcie)
Będę wdzięczny za każdą opinię :)
Pobierz ArRog - #kiciochpyta #ankieta 
O tej godzinie na mirko mały ruch, więc może ktoś zec...
źródło: comment_UcvYUhiFhyKh7msoPaDg4HH3vCc1tRvH.jpg
  • 27
@ArRog: Oczywiście, że byłoby zapotrzebowanie. Przyznaje się, że sam czasami chodzę do tych sieciówek i kupuje koszulki, ale szukam takiej, która nie ma żadnego napisu, a jeśli już to coś przedstawione z sensem (wtedy ceny jej już takie sensowne nie są). Lubię też połazić po lumpach bo zdarzają się perełki. Tak jak wcześniej wspomniałem gdyby wygląd szedłby w parze z jakąś normalną ceną to miałbyś +1 klienta.
@ArRog: Ostrożnie żebyś się nie przejechał. Mój szwagier założył sklep z koszulkami i mimo że są dobrej jakości i całkiem fajne nadruki to kokosów na tym nie zbija:p < shirtz.pl dla chętnych > poza tym jest cupsell na którym koszulek z fajnymi nadrukami nie brakuje ;) także musialbys bardzo się wyróżniać, ale powodzenia ;)
@Niedowiarek: Smutłem :(
@negatywne_myslenie: Na początku na pewno męskie. W przyszłości również damskie, bo dojście do takich modeli też mam. Twoim zdaniem dla kobiet ważniejsze byłyby koszulki "czyste", czy te z nadrukiem też mogłyby mieć wzięcie?
@borysszyc: No ba! :)
@laki1: Na razie ciężko mi mówić o planowanej cenie, ale na pewno nie będzie do 200 PLN. Bardziej widziałbym to w przedziałach 30-60 PLN, ale nie mam jeszcze
@ArRog: Czyli taka standardowa cena. Jeżeli dałoby się coś kupić co nie jest gimbomodą (patrz cupsell i same internetowe memy) to byłbym wręcz zachwycony, widziałem kilka dni temu jakąś amerykańską stronę z takimi designerskimi koszulkami i niektóre wyglądały naprawdę świetnie tylko nie widzi mi się sprowadzać ciuchów z USA ;)
@laki1: To miałoby być zdecydowane zaprzeczenie gimbohumoru i memów na koszulkach :) Jakbyś był w stanie odnaleźć www tego sklepu z USA, to stawiam piwo :)
@fryt33k: Hmm, przykład z dupy, ale obrazujący mniej więcej o co mi chodzi. Nie chciałbym też powiedzieć za dużo. Masz na koszulce jakiś wzór. I gdyby ktoś się zapytał co to jest, to zamiast "nie wiem" mógłbyś powiedzieć, że jest to układ tłoków użyty w silniku od Forda Mustanga 1965 roku, który był świetnym wynalazkiem, bo pozwalał na coś tam, i to zmieniło świat silników samochodowych.

To tak bardzo z dupy
@ArRog: w sumie to chciałbym, żebym mógł gdzieś kupić proste ciuchy bez żadnych znaczków, głupich wzorków, napisów itp. Po prostu czarna/biała/whatever koszulka, bluza, buty... Gdzie nie wejdę to albo coś powiązanego z komiksem który wrzuciłeś albo brand firmy na cały ciuch. Jakbyś coś takiego tworzył to pomyśl o takich ludziach jak ja.
@ArRog: Kiedy szukam koszulki to zwracam uwagę na wzór. I istotnie nie kupuję koszulek z bezsensownymi grafikami. Grafika ma być ciekawa i przykuwać wzrok, nie będąc jednocześnie przesycona wieloma elementami wziętymi całkiem z dupy. Jeśli byłbyś w stanie zaoferować mi coś takiego za rozsądne pieniądze, to jak najbardziej z mojej strony byłoby zapotrzebowanie.