Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #ankieta
O tej godzinie na mirko mały ruch, więc może ktoś zechce się podzielić swoją opinią.

Chyba każdy z nas chodzi w t-shirtach. Nawet jeśli na co dzień korzystamy z garniaka i koszul, są z pewnością dni, gdzie wskakujemy w coś luźniejszego. Obecnie wybór t-shirtów jest przeogromny i ciężko jest wyłowić coś ciekawszego, co by pozytywnie wyróżniało się na tle reszty.

Czy bylibyście zainteresowani t-shirtami, które:
a) przede wszystkim są bardzo dobre jakościowo (mam b. dobre dojście)
b) po drugie ich design ma sens. To znaczy każdy wzór niósłby za sobą jakąś ciekawą historię/wydarzenie/osiągnięcie. Na razie ten punkt zostawię taki enigmatyczny ;)
c) miałyby też linię, która ograniczała się tylko to niewielkiego haftu lub też byłyby całkowicie bez nadruku, ale cechowałyby się właśnie przede wszystkich b. wysoką jakością, o której pisałem w punkcie a).

Myślicie, że byłoby zapotrzebowanie na tego typu produkty w czasach, gdzie jesteśmy zalewani badziewiem z każdej strony? Wiem, że to tylko t-shirt, a nie rakieta kosmiczna, ale nawet w tak drobnych rzeczach wielu z Was zwraca uwagę na jakość i sens.

Wołam #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear (nie krzyczcie)
Będę wdzięczny za każdą opinię :)
ArRog - #kiciochpyta #ankieta 
O tej godzinie na mirko mały ruch, więc może ktoś zec...

źródło: comment_UcvYUhiFhyKh7msoPaDg4HH3vCc1tRvH.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@ArRog: zaproponowana cena wydaje sie okej (jesli jakosc faktycznie bedzie dobra, bo gownokoszulki spierajace sie po dwoch praniach to mozna w croppie kupic za 20zl) tutaj wszystko sie rozbija o te nadruki, jesli beda fajne (czyli estetyczne i sensowne) to zapewne cos od ciebie kupie
  • Odpowiedz
@ArRog: generalnie to kiepski pomysł na biznes. jest bardzo duzo roznych t-shirtow na rynku, to ze z jakoscia wykonania i wzorow roznie bywa to juz inna sprawa.
Jest juz wyzej wspomniane threadless, chyba nie ma nic lepszego na rynku w ogole. Jak dasz mi cos lepszego lub porownywalnego czyli koszulka srednio za 60 cebulionów i ciekawe nadruki to wołaj i masz klienta.
  • Odpowiedz