Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu ktoś pisał o promocji na banggood na telefon eachine M1 za niecałe 300 zł. Postanowiłem zaryzykować i kupić po promocyjnej cenie. Za niecałe 300 zł otrzymałem 5 calowy telefon z androidem 4.4.2, ośmiordzeniowy, 1 GB ram, pamięć na aplikację rozszerzyłem z pomocą tutoriali z 1,1 GB na 3,1GB. Cała specyfikacja dostępna w linku. Po 2 dniach użytkowania mogę powiedzieć, że działa bardzo dobrze, nic sie nie wiesza, ekran świetny. Jedynie głośnik mógłby być nieco lepszy. Z telefonem przychodzi pudełko, ładowarka. Folia jest już naklejona na wyświetlacz. Szkoda, że nie ma diody powiadomień. I tutaj pytanie do was, z jakich aplikacji korzystacie aby przypominały wam o nieodebranym połączeniu, SMS.

W tej chwili jest droższy, ale w ciągu kilku dni znowu powinna być promocja za ok 74$

http://www.banggood.com/Eachine-M1-9002100MHz-5-inch-MTK6592-1_7GHz-Octa-core-Smartphone-p-941869.html?p=1F22171379677201503A

#pokazzakupy #banggood #android #aliexpress
olektorun - Jakiś czas temu ktoś pisał o promocji na banggood na telefon eachine M1 z...

źródło: comment_0ak06Tp5X2zAaZrlao286eaaGhbvBx8B.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@SiSD: po zainstalowaniu status GPS, pobraniu danych A-GPS telefon na mapach google złapał moją pozycję po kilku sekundach. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jak się sprawuje podczas naawigacji
  • Odpowiedz
@SiSD: za bardzo nie kumam jak to działa, ale przesyłka szła niby pocztą holenderską z Holandii, ale tam była chyba przepakowywana... ogólnie w wer warszawa zatrzymali na cle, ale wer pruszcz gdański zwolnił i przyszło bez żadnych kosztów
  • Odpowiedz
Jak zamówie z magazynu w UK to ominie mnie cło, vat, bykowe i danina opolna czy to loteria jak w przypadku zamawiania z Chin ?


@SiSD:

Nie ominiesz. Po prostu masz to juz wliczone w cene towaru i nic nie bedziesz musial juz doplacac.
  • Odpowiedz