Wpis z mikrobloga

Moja mama jest w swojej wczesnej 40-stce. Zapytałem się ostatnio na kogo zagłosuje. Dostałem odpowiedź, że na Komorowskiego bo, cytuję, "jest najmądrzejszy".
Otóż tak, niestety, będzie wyglądać argumentacja większości głosów w maju, które zostaną oddane na Komorowskiego bo #januszepolityki mają wiedzę o niej (polityce i kandydatach) na poziomie zerowym, a nie dadzą sobie nic wytłumaczyć bo reszta kandydatów to wariaci.
Przykłady:
Kukiz? "niech wraca do muzyki!"
Duda? "PiS? Phi"
Korwin? "Wariat! Chce mi ograniczyć moje prawa jako kobieta!"

A jak zapytałem jej (mamy) dlaczego nie może zagłosować na kogoś innego byśmy mogli w końcu spróbować zacząć żyć w państwie demokratycznym to usłyszałem: "wyjedź za granicę".

#gorzkiezale #wyboryprezydenckie2015 #komorowski #duda #kukiz #korwin
Pobierz S.....i - Moja mama jest w swojej wczesnej 40-stce. Zapytałem się ostatnio na kogo za...
źródło: comment_GgDyPg6UCcOwynGNRUBV6FwYp4OvLizi.gif
  • 18
A jak zapytałem jej (mamy) dlaczego nie może zagłosować na kogoś innego byśmy mogli w końcu spróbować zacząć żyć w państwie demokratycznym


@Sordi: Źle jej tłumaczysz. Większość osób ma stosunek do ustroju pozytywny lub doskonale obojętny, tym mamy nie przekonasz. Z WSI i innymi takimi też nie radzę wyskakiwać, lepiej z emeryturami i w ogóle innymi sprawami, które mogą dotknąć mamy osobiście, wiesz, takimi codziennymi, bo to, co ciebie oburza, dla
@Sordi: A robiłeś to spokojnie i w naturalnych sytuacjach (przy tv jak o tym akurat mówili, przy rozmowach na ten temat), czy wyskakiwałeś zza węgła z MAMO A WIESZ ŻE KOMOROWSKI PODWYŻSZYŁ EMERYTURY A KORWIN OBNIŻY?!
@Sordi: Musiałbyś mówić spokojnie i najlepiej nie wyskakiwać z tym tematem sam, poczekać na dogodną sytuację i nie przekonywać na siłę. Możesz też spróbować przekonać jakąś osobę, której zdanie mama ceni. Nawet jeśli nie przekonasz, to przynajmniej nie zniechęcisz.