Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem ludzie mnie zaskakują i udowadniają, że byłem w błędzie i potrafią być jeszcze głupsi.

Strażacy uratowali palce mężczyzny, który… przymierzył „kastet”


Strażacy otrzymali zgłoszenie o problemach z „uratowaniem” palców w Wielką Sobotę. Pewien mężczyzna prawdopodobnie tworzył z blachy kastet. W trakcie przygotowywania „urządzenia” postanowił je przymierzyć. Założył blachę na palce i… nie mógł jej zdjąć.

- Niestety palce utknęły w “prototypie" - wyjaśniają strażacy z JRG nr 5. - Lekarze rozkładali ręce i poważnie rozważano amputację palców ze względu na stale pogarszający się ich stan - dodają. Ostatecznie jednak interwencja strażaków okazała się skuteczna. - Techniką „małych kroków” usunięto „kastet” ratując dłoń - kończą.


Aż chce się zacytować słowa pewnego anonima "Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."

#bekazpodludzi i tak trochę #heheszki

http://epoznan.pl/news-news-56889
flager - Z każdym dniem ludzie mnie zaskakują i udowadniają, że byłem w błędzie i pot...

źródło: comment_FRddjgz9ylnNdnXaI3lAKoXNg2tbjunt.jpg

Pobierz
  • 16
@flager: Być może facet jako dziecko nie miał mozliwości doświadczyć pewnych praw rządzących się otworami, które mówią, że częst da się włożyć ale z wyciagnięciem będą problemy i chciał przeprowadzić doświadczenie w domowym zaciszu a na YT nie było żadnego torturiala z napisem Do Not Try This At Home!
Być może facet jako dziecko nie miał mozliwości doświadczyć pewnych praw rządzących się otworami,


@Jofiel: Gdzie w takim razie byli jego rodzice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@flager: to chyba nie słyszałeś true story, jak przyjechali rodzice z dzieckiem do szpitala, a dzieciak w ustach miał żarówkę. Wszystko cacy, lekarzom się udało pomóc dzieciakowi, ale za 2h rodzinka wraca z powrotem, bo tym razem tata z żarówką w ustach, bo,, nie wiedział jak synek tak mógł zrobić, że nie dało się tej żarówki wyciągnąć ". Ludzie. No comment : p