Wpis z mikrobloga

#bzdury #studbaza ostatnio odnoszę wrażenie, że mój rok na studiach zaczyna przypominać tani serial obyczajowy, bo: zlikwidowano mi grupę, więc nowi ludzie, nowe środowisko, nowe ploty itp.; wielki powrót Katedry Budowy Maszyn l obrabianie dupy staroście roku, bo po oświadczynach nie zmienił statusu na fb i coś musi być na rzeczy (autentyk), a przy okazji oświadczyn starosty wyszło, że w ostatnie wakacje kilka osób również się zakajdankowało i rozkmina, czemu.... Chcę już mieć te studia za sobą :<
  • 10
@5th: dokładnie to 36, po tej sesji rozwiązano moją grupę 4 :<

@Tedohadoer: ano, co pan zrobisz. Gliwice -> mechatronika, tak o dziwo. Pozornie na studiach tego typu nie zajmuje się takimi bzdurami - ale to tylko pozornie.
@babisuk: Wiesz co w tamtym roku normalną rzeczą były grupy po 20 osób teraz coś im odwaliło i polikwidowali grupy. Tylko wcześniej na salach komputerowych każdy miał miejsce a teraz przez tych idiotów na Catii 4 osoby muszą siedzieć we 2. To samo na drganiach :(.

@oxygen88: W mojej są 32 czyli mało bo dzisiaj byłem odrabiać WM i się okazało, że na listę się wpisało 37 osób :D
@5th: u mnie również było ~23-25 osób w grupach i również zlikwidowano jedną i jest 32. Odrabianie zajęć wtedy na innej grupie jest niemal nie możliwe ;/
@oxygen88: Ja spotkałam dziś ludzi z pierwszego kierunku i mnie wyściskali, wyprzytulali, jak tam sesja, dziękują za dziekana, kochają, chodź na piwo a nie na zajęcia, super że się załapałaś na te ćwiczenia, jak drugi kierunek... A na drugim? Na drugim przynieśli mi piwo jak zdałam egzamin. :D
@simsoniak:

chodź na piwo


btw - nie wyszło mi z 23.03, bo grypa mnie jednak pokonała, ale byłaby opcja, gdybym chciał się stawić 16.03? :) Tak, wiem, że jest odpowiedni event, ale wstępnie się nie deklaruję - tak mi się słabo złożyło, że kalendarz jest nie do przewidzenia.