Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki :) powoli zbliża sie koniec szkoły,moja edukacja kończy się i nadchodzi czas wielkich zmian życiowych. W zwiazku z tym chciałem się was wszystkich spytać - co dalej?!?!?
Oczywiście będę szukam pracy bo bez tego to ani rusz ale z drugiej strony bardzo interesuje mnie czy warto zakładać własną firmę i czy jest to opłacalne w wieku 20 lat i dalej.
A jak juz bym miał cos zakładać to co sie oplaca w dzisiejszych czasach nie wliczając w to całej gałęzi informatycznej?
#pytanie #praca #oswiadczenie
  • 14
@Kapitan_SSij_Kotleta: Nielegalny salon gier (nie automaty, tylko ruletka i tak dalej), do tego kilka pokoi z czerwonymi ścianami, alkohol też musisz mieć w takim przybytku więc stacja odkażania spirytusu przemysłowego w piwnicach, no i oczywiście papierosy od wschodnich sąsiadów.
W narkotyki się nie pakuj.
@Kapitan_SSij_Kotleta:
ja to widze tak
Nie wiesz co chcesz robić, nie masz pomysłu na życie:
1.#!$%@? i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli żyjesz dniem że tak powiem.
2.#!$%@? i odkładasz kase, szkolisz się dalej jak chcesz, licząc że wpadnie ci jakiś pomysł na życie( czyli zwykle jakis biznes)
3.Masz pomysł na życie, jak rozkręcić jakiś biznes, robisz to. ???? profit. Ale najpierw wyjedź za nasze granice