Wpis z mikrobloga

Wykopki z #allegro
Kupilem #spotify Premium na rok. Po miesiącu okazało się, że trzeba napisać do sprzedawcy, bo konto wygasło. Miesiąc później to samo. W tym miesiącu też. Myśle sobie - basta.
Wchodze do typa na profil w Allegro, a jego konto zawieszone i załapał kilka negatywów. Piszę mail - typ nie odpisuje.

Wiem, głupi byłem, przycebuliłem...
Swoją drogą koleś zrobił cebuladeals sprzedając fakekonta na fejkowe karty kredytowe po taniości na Cebullegro. XD

Co począć, co zrobić? Jakie kolejne kroki wykonać na Allegro? Iść na bagiety i walczyć o swoje 35ziczo?
Moze skumać ludzi i #pozewzbiorowy XD

  • 9
@k_b_k: Też się kiedyś połasiłem na tanie konta spotify na allegro. Miałem dokładnie taki sam problem tyle, że sprzedawca był o tyle w porządku, ,że dwa razy dał mi nowe konta. Gdy za trzecim razem przestało działać to poprosiłem go o zwrot gotówki, zdziwiony był, że te konta nie działają i pierwszy raz mu się taka sytuacja zdarzyła. Był uczciwy i zwrócił hajsy. Od tamtej pory stwierdziłem, że to nie ma
@k_b_k: też u niego kupiłem, ale jak za drugim razem mi wygasło, to się #!$%@?łem i kazałem mu oddać pieniądze.
polecam ogarnąć te 20 zł miesięcznie - to niewiele za dostęp do takiej ilości muzyki. i przy okazji ukrócacie biznesy januszy takich jak ww.