Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirasy - wyniki #rozdajo z wpisu http://www.wykop.pl/wpis/11955147/szanowne-mirabelki-i-szanowni-mircy-soylent-rozdaj/
Wyniki miały być wczoraj, ale mam nadzieję, że wybaczycie ten - związany bezpośrednio ze Świętami - poślizg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie przedłużać - darmowe, 7-dniowe zestawy poylentdrink otrzymają użytkownicy @Herbatnik oraz @bulwo - gratuluję i proszę o kontakt w sprawie tego, czy będziecie chcieli zestaw dla mężczyzn czy dla kobiet :)

A tym, którym się wygrać nie udało, życzę powodzenia następnym razem - bo zapewne takie będą - poniżej screen na dowód wykonania losowania w Mirkorandom

#rozdajo #dieta #soylent
Pobierz
źródło: comment_Mg3zx0m9sQjIoDUfXAUpXCVIIEONzt5L.jpg
  • 8
@mahfysh: Tak jak pisałem w komentarzach do poprzedniego wpisu - czekamy na wszystkie atesto-papiero-zatwierdzenia, czas procedowania dla najdłuższych to "do 3 miesięcy". Więc mam nadzieję, że wcześniej niż pod koniec czerwca.

Też czekam z niecierpliwością ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Statek_kosmiczny_z_kosci_sloniowej: Hej, sprawa stoi tak, że produkt nadal oczekuje na urzędową akceptację.
Paru Mirasów miało już okazję go skosztować, zwycięzcy, czyli @Herbatnik i @Bulwo też pewnie niecierpliwie oczekują na swoją nagrodę, ale "oficjalnie" nadal niczego sprzedać ani nawet darować nie mogę. Póki nie dostaniemy papierów, produkcja "przemysłowa" ruszyć nie może, a ilości, które jesteśmy w stanie stworzyć we własnym zakresie niestety są niewielkie + koszta nieproporcjonalnie wysokie.

Uwierz, sam czekam z