Wpis z mikrobloga

Kryształy Czasu. Saga o Katanie Tom I z XIII. Labirynt Śmierci część 1 - Artur Szyndler


Chyba jakoś w grudniu była solidna beka z tego tytułu, bodaj nawet na mirko czytałem, a teraz jest! JEEEEST! Ebook! Zapowiada się, że to coś z gatunku "tak złe, ża aż dobre", do tego sam autor jest święcie przekonany, że napisał arcydzieło i Tolkien z Sapkowiskim i Sandersonem mogą mu kuboty pucować - nie mogę przejść obok czegoś takiego obojętnie. To musi być idealna książka do odmóżdżenia się, taka żeby przeczytać dziesięć stron i odłożyć do jutra. Ja się jaram.

Parę cytatów:

Półdżin pokłonił się na wschodnią modłę, czyli po prostu klękając padł na twarz.

---

"Pierwsze to przybyłe z zachodu na Hator giganty w kościotrupiej formie,

Krocząc cwanie po dnie morza nie naraziły się na problemy przy sztormie."

---

Nagie torsy pokrywały lekkie zbroje

---

Zaś oleiste produkty rozpadu szczątków masowo w górę zaczęły docierać. Tam od spodu wysyciły pokłady piasku i go wielce solidnie wzmocniły

---

"Gnomy chłonęły muzykę całym ciałem. (…) Tańczyły swój najbardziej popularny taniec (bojowy). A nazywały go… szaloną kaczuszką (nazwa kursywą). (…) Najpierw przyjęli pozę kaczuszki. Przykucnęli, mocno wypięli kuperki, a tułów ustawili prawie w poziomie. (…) W takiej to pozycji zaczęli rytmicznie kwakać, a szeroko, po kaczemu rozstawiwszy nogi, stawiali raz na jednej, raz na drugiej.

Pozostała część tańca polegała na synchronicznych ruchach wszystkich gnomów, które co jakiś czas kończyły się wypięciem kuperków w stronę przeciwników i zsunięciem na chwilę portek. (…) Gdy gnomy po raz kolejny wypięły gołe tyłki, giganty miały już dość pogardy ze strony tych małych brzdąców. (…)

Taniec gnomów zakończyła puenta. Kamienne giganty nie zdążyły dobiec, gdy brzdące zaśpiewały:

A szalona kaczuszka wyciągnęła spod brzuszka… płytę chodnikową. Ha, ha, ha!!!"


Więcej kwiatków tutaj: https://www.facebook.com/pages/Czytam-Kryształy-Czasu-pierwszy-raz-dla-akcji/

Garść opinii z lubimyczytac:

czysto czytelniczo dzieło zasługuje na 2, ale już w mojej poniekąd ukochanej "trollokategorii" zasługuje na conajmniej 7. Ilość faceplamów, parsknięć, wybuchów śmiechu i chęci do wydłubania sobie oczu, jaką mi dostarczyła na długo zaspokoi ten ciemny zakamarek mego umysłu, który czasem łaknie takich doznań.

---

Tak złe, że trzeba przeczytać. Gwiazdka za ubaw po pachy z nieporadności tego "działa"

---

Gwiazdka gratis za lolkontent.


To nie tylko książka, nie tylko przygoda - zapowiada się DOZNANIE. A to wszystko za zaledwie 29,90zł! Nie kupicie za to biletu do cyrku na takim poziomie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopkindleclub
ryhu - >Kryształy Czasu. Saga o Katanie Tom I z XIII. Labirynt Śmierci część 1 - Artu...

źródło: comment_XCmBsocNFDm3wuQzaDa7u2pwK7wA9JsM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mathix: no w tym sęk, że nigdzie na razie, trzeba będzie odżałować hajs. No i w końcu opłaca się w tym kraju kupować ebooki - ebook zaledwie za 30zł, książka za 60zł( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiper602: też kiedyś czytałem, fabuła tak szybka, że trzeba czytać dwa razy, raz dla akcji, dwa dla fabuły; do tego sto milionów ras kręcących się po tysiącu krain i skorpoturbodinoelfy walczące z gnomoultrahobbitodragonami( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz