Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

Ostatnio nie było żadnej dużej wygranej, więc trzeba zmienić strategię, żeby powrócić na właściwy tor i znowu grubo wygrywać :)

Dzisiaj pierwszy wyścig o 15:50.

Myślę nad dawaniem trzech różnych kuponów dziennie:
1 – trixie o średnim ryzyku z wygraną rzędu kilkudziesięciu złotych za 3 wygrane z 3,
2 – trixie o nieco wyższym (teoretycznie) ryzyku z wygraną rzędu ok. 100-200 zł za 3 wygrane z 3,
3 – dubel e/w, który przy niewielkim szczęściu dawałby wygraną 10-20 zł (na pokrycie pozostałych dwóch kuponów), a przy większym szczęściu wygraną rzędu 100-200 zł.
Stawka za każdy z trzech kuponów byłaby dla mnie taka sama – 4 zł.
Każdy mógłby sobie wybrać, które kupony chce obstawiać – jakie ryzyko jest gotów podjąć ( ͜͡ʖ ͡€)

Wołam @klatamistrz zgodnie z prośbą, a przy okazji @ReniferQ, @8_in, @zly_wieczor, @Metrack, @hirszu, @twisteros, @Reinmar5.
Pobierz mudkipz - #bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

Ostatnio nie było żadnej ...
źródło: comment_ZWY6wZSLF8FCrOosNjSqYC6JyeOjlN4S.jpg
  • 7
@mudkipz: Dzięki za zawołanie, właśnie miałem siadać do obiadu i na pewno bym nie zdążył. Jeśli to nie problem to wołaj już zawsze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wszystko postawione, zobaczymy jak pójdzie. Skoro zmieniasz system, to przynajmniej na razie odpuszczam sobie obstawianie singli, zobaczymy jak będzie ze skutecznością, a potem zobaczymy co dalej.
Wyniki trixie 1:
- Bertie Blu Boy – 3 z 4 (przez połowę wyścigu prowadził, ale dał się wyprzedzić, a później nie znalazł miejsca, żeby odzyskać pozycję)
- Grandad's World – 1 z 9
- Clumber Street – 3 z 6 (praktycznie cały czas trzeci, bez rewelacji)

Wyniki trixie 2:
- Clonbanan Lad – 4 z 7 (ładnie biegł i przez większość wyścigu prowadził, ale pod koniec osłabł)
- Wily Fox –