Wpis z mikrobloga

@ahaw: dobrą opcją jak chcesz przycebulić to poczekać na akcję w lidlu. Ja kupiłem tam bieliznę termoaktywną w akcji motocyklowej i używam do teraz, koszulki termoaktywne też są ok, a dziś kupiłem "leginsy" czyli te obcisłe krótkie spodenki do biegania z funkcją odprowadzania potu (nie planuje w nich samych biegać, tylko pod spodenki założyć). W Chinach nie wiesz co kupisz i czy będzie działać, a lidlowa firma Crivit na prawdę daje
@ahaw: te spodenki przyległe z obecnej promocji jakie kupiłem(tam są dwa rodzaje przyległe do ciała mają inne użyte materiały od tych luźnych) 92% poliester, 8%elastyn. Koszulkę termoaktywną która tam jakiś czas temu kupiłem to 100% polyamid. Co do bielizny termoaktywnej to nie mam pojęcia :P
@ahaw: Hmm.. nie czuje żeby śmierdziało, na pewno nie samo z siebie. Zakładam tą koszulkę do ćwiczeń i nawet jak się spocę to nie czuję prawie tego +koszulka szybko wysycha. Czyli działa jak powinna i jak każda koszulka przejmie zapach osoby która to nosi, więc nieprzyjemny zapach mógłby być tylko moją winą. Co do tych ciuchów to wypowiadam się o konkretnych modelach, bo wiadomo raz im wyjdzie raz nie wyjdzie... Ja
@Keepor: @ahaw: co innego jak zakładasz do ćwiczeń, powygłupiasz się godzinę czy ileś, i pod prysznic a ciuchy do pralki. A co innego (jak np ja) ubiera się ciuchy termoaktywne pod normalne ciuchy, by móc pracować zimą na dworze parę dobrych godzin, do tego kilkadziesiąt km dojazdu i powrotu w aucie (a nie będziesz się na ulicy przecież przebierać), itd - to po całym dniu WSZYSTKIE termoaktywne ciuchy capią jak
@hrumque: raczej chodziło mi o to, że ręcznik po praniu capił. Dlatego pytałem o doświadczenia.
Wiem, że termoaktywne nie są po to, żeby pachnieć fiołkami tylko żeby zwiększyć komfort.
Jakie materiały były dla Ciebie najlepsze
a) na wierzch
b) pod spód
@ahaw: Tak, logo i nazwa jest obecna chyba na wszystkich - różne jest wielkość i umiejscowienie symbolu/nazwy. Na stronie można obejrzeć wszystko modele w "3D".
@Mgr_Doc: te na które trafiłem nie mają modelu 3d więc nie widzę za wiele. Optymalnie byłoby jakby nie mieli loga, albo przynajmniej w tych codziennych. no trudno.
@ahaw: jak potrzebujesz na codzien to moze warto sie rozgladnac za bielizna termoaktywna z demobilu US army, widzialem ostatnio komplet z usmc za 120zl chyba. Uzywane m.in. w afganistanie bodajze wiec lipy nie ma.