Wpis z mikrobloga

Seks to dla mnie czysta abstrakcja. Dla ludzi normalnych jest to normalna i oczywista czynnosc, taka jak oddychanie, czy to, ze ludzie w zwiazku sie przytulaja albo trzymaja za rece. Mi to ciezko jest sobie wyobrazic. Mam 23 lata i nie mam zludzen, ze wiecej niz 90% moich rowiesniczek (np. z lat szkolnych) uprawialo juz seks, jednak jak widze niektore dziewczyny, ktore wygladaja tak niewinnie, to ciezko jest mi uwierzyc w to, ze one to robia i np. ze taka loszka ciagnie #!$%@? swojego seby po same gardlo i jednoczesnie daje mu sie spuscic na twarz. Dla mnie seks to cos tak nierealnego, jak lot na Marsa, lub wygranie 6 w Lotto w nastepnej kumulacji. Oczywiscie moglibyscie mi powiedziec, ze moglbym isc na dziwki, ale nie o to w tym wszystkim chodzi, bo stracenie prawictwa z #!$%@? to male oszustwo.
#przegryw #tfwnogf
  • 34
  • Odpowiedz
Jeśli laska ma 17 lat, to takie coś ją podnieca, ale w wieku 20 kilku będzie raczej zażenowana.


@PotomekZnadPotomaku: e, zaraz zażenowana, nie przesadzajmy. Znam dziewczyny mające nawet nieco więcej niż 20 lat, chcące być tymi jedynymi i w głębi mocno zazdrosne o to, że ich faceci kogoś przed nimi mieli. Tym niemniej kwestia rozliczania partnera z jego seksualnej przeszłości pod kątem robienia wyrzutów, że nie zaczekał na mnie, jest
  • Odpowiedz
Znam dziewczyny chcące być tymi jedynymi i w głębi mocno zazdrosne o to, że ich faceci kogoś przed nimi mieli.


@brak: właśnie o tym mówię. Takie podejście raczej nie jest spotykane poza nastolatkami.
  • Odpowiedz
@smugpepe: podoba mi sie twoja wypowiedz.ja takze nienawidze jak mlode loszki chodza po ulicach a wyrabiaja wyłuzdane seksy laski polykanie i jeszcze seks w tylek.tylko dziwne ze faceci tez na to sobie pozwalaja.tragedia a potem choroby weneryczne.
  • Odpowiedz