Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przerażająca jest ta ilość plusów :/
Wiem, że ona ma 16 lat, ale patrząc na jej twarz, mam przed oczyma dziewczynkę, która marzy o lalce barbie, a nie o przychylnych komentarzach od mężczyzn.
  • Odpowiedz
@krejdd: Nie chodzi o to. Dziewczyna juz nie jest dzieckiem, nawet szkoda mi jej, ponieważ jej twarz wygląda na twarz 12 letniej dziewczynki. To może jej przeszkadzać w relacjach z płcią przeciwną. Ja osobiście jako mężczyzna nie jestem nią zainteresowany, to dla mnie naturalne przez wgląd na twarz właśnie, bo widzę w niej dziecko, tyle.
  • Odpowiedz
@oggy1989: MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS MODS
  • Odpowiedz
@oggy1989: z jej strony:

Rok 2015 rozpoczęła intensywnymi treningami to nowego show Polsatu - CelebritySplash. Jako jedna z 24 uczestników zmierzy się w niezwykle trudnej dyscyplinie sportowej jaką są skoki do wody.

Do tego trzeba ćwiczyć?
  • Odpowiedz