Wpis z mikrobloga

No to jest niemożliwe, gram dzisiaj zagarą (robię 5 lvl) i wszystkie mecze #!$%@?, no myślę sobie, że #!$%@? hero i tyle (pomimo, że często nie odbiegam od dmg/hero dmg/exp). Zmieniam na Wikingów żeby w końcu coś ugrać, ale dosłownie nie da się. Pomimo, że z początku prowadzenie o 2 lvl (siła wikingów) to team oczywiście nie potrafił tego wykorzystać.
Mniejsza o samą grę, ale system matchmaking ssie ostro, ostatnio wygrywałem wszystko teraz przegrywam wszystko. Normalnie ze skrajności w skrajność. Tak wiem, że fala newbie z kodów, ale taki system zniechęca do gry. #heroesofthestorm #gry
Pobierz Vegan - No to jest niemożliwe, gram dzisiaj zagarą (robię 5 lvl) i wszystkie mecze #!...
źródło: comment_WXMqa1D6UDS4fQ4HHJlz0EJROaJ7Rsfa.jpg
  • 8
@Vegan: Po prostu dobiera średnią na podstawie lvl, nie ukrywam, że sam ostatnio daję w dupę, ale zmiana postaci na jeden mecz nic nie zmienia.

Podstawowe zasady dobrego teamu:
1. każdy gra postacią, którą potrafi grać.
2. KOMUNIKACJA.
3. Przynajmniej jeden pomocnik (full-healer) w drużynie.
4. W każdej wolnej chwili wyzwalamy obozy.
@Zatwardzenie: No ja wiem, że granie soloq to rak, ale stary zobacz jak system dobiera postacie, już chyba 3 raz mam w teamie 2 supportów, a o braku tanków nie wspomnę. To jest dosłownie porażka.
@Vegan: graliśmy w 4 ze znajomymi i trafił nam się random Gazlowe na Garden of Terror, który zamiast biegać z nami i zbierać nasiona postanowił od początku bezmyślnie cisnąć top lane i miał jeszcze do nas pretensje, że mu nie pomagamy... Jedyna recepta to granie w 5 osób, od razu mecze dłuższe i bardziej wyrównane. Dołączając w pojedynkę to niestety loteria.